جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 7 آوریل 2022 | 22:56 ب.ظ
مدیر درمان تأمین اجتماعی اردبیل:

بیمارستان ارس پارس‌آباد تا ۱۰۰ تخت ارتقا می‌یابد

بیمارستان ارس پارس‌آباد تا ۱۰۰ تخت ارتقا می‌یابد مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: ظرفیت بیمارستان ارس پارس‌آباد برای ارائه خدمات به بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی تا ۱۰۰ تخت افزایش می‌یابد.

 سید عباس موسوی عصر پنجشنبه در مراسم افتتاح بخش زنان بیمارستان ارس پارس‌آباد اظهار کرد: بخش زنان بیمارستان ارس پارس‌آباد در زمینی به مساحت ۴۵۰ متر مربع و در ۲۱ تخت راه‌اندازی شد.

وی تصریح کرد: اجرای این پروژه به مدت یک سال طول کشید تا ما شاهد تکمیل و بهره‌برداری از این بخش بیمارستانی باشیم تا به صورت تخصصی برای زنان منطقه مغان ارائه خدمات بهداشتی و درمانی را شاهد باشیم.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: در کنار افزایش تخت بیمارستانی، یک اتاق ایزوله نیز برای بیمارستان خاص در نظر گرفته شده تا در صورت بستری بتوانند از فضای اتاق ایزوله استفاده کنند.

موسوی سرمایه‌گذاری انجام شده برای بخش زنان بیمارستان ارس پارس‌آباد را ۳ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: تلاش ما بر این است تا تجهیزات و امکانات این بخش افزایش یافته و امکان ارائه خدمات مطلوب‌تر را در سال‌جاری فراهم آوریم.

وی به الحاق بخش جدیدی از فضای بیمارستانی ارس پارس‌آباد اشاره کرد و ادامه داد: تلاش می‌کنیم تا با توسعه فیزیکی بیمارستان ارس تعداد تخت‌ها را نیز از وضعیت موجود به ۱۰۰ تخت بیمارستانی ارتقا دهیم تا امکان ارائه خدمات مطلوب‌تر به مراجعین و بیمه‌شدگان فراهم آید.

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: طرح‌های توسعه بیمارستان‌های ملکی تأمین اجتماعی و درمانگاه‌ها در مناطق مختلف استان در حال انجام است و امسال تلاش خواهیم کرد تا تعدادی از درمانگاه‌های در حال احداث را تکمیل کرده و به سرانجام برسانیم.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل اضافه کرد: در حال حاضر در همه شهرهای استان احداث درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی آغاز شده و یا در مرحله بهره‌برداری است که تلاش ما بر این است تا با ارتقا سطح این درمانگاه‌ها توسعه خدمات تخصصی را شاهد باشیم.

کد خبر : 21185

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس