جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 7 آوریل 2022 | 18:51 ب.ظ
با ورود دادستان اردبیل انجام شد؛

کشف انبار برنج احتکاری در اردبیل

کشف انبار برنج احتکاری در اردبیل با ورود دادستان عمومی و انقلاب اردبیل، انبار احتکار برنج یارانه‌ای در اردبیل کشف و متخلفان به مراجع قضایی معرفی شدند.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل عصر پنجشنبه با حضور در محل این انبار، از کشف ۳۷ تن برنج احتکار شده یارانه‌ای در اردبیل خبر داد.

سید عبدالله طباطبایی اظهار کرد: به محض وصول گزارش از مرجع ذیصلاح، با تشکیل پرونده قضائی و با صدور دستورات لازم پلیس امنیت اقتصادی استان موفق به کشف یک انبار مواد غذایی شامل ۳۷ تن برنج یارانه‌ای شدند.

وی تصریح کرد: این انبار برنج از سوی سودجویان احتکار شده و در بسته‌بندی‌های محصولات معروف و به قیمت‌های بالاتر برای توزیع در سطح شهر آماده می‌شد.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: با ورود جدی و به موقع مراجع قضائی و انتظامی، از توزیع آن در بازار جلوگیری به عمل آمد.

طباطبایی افزود: در زمینه این موضوع ۲ نفر متهم بازداشت شدند و پرونده آنها برای سیر مراحل قانونی در دادسرای اردبیل در جریان است.

دادستان مرکز استان در پایان هشدار داد: با کسانی که بخواهند با فرصت‌طلبی و سودجویی خدشه‌ای بر روند توزیع عادلانه اقلام ضروری به ویژه مواد غذایی مردم وارد کنند، بدون هیچ‌گونه مسامحه‌ای مطابق با قانون به شدت برخورد می‌شود.

کد خبر : 21179

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس