پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 7 آوریل 2022 | 18:49 ب.ظ
رئیس کل دادگستری اردبیل:

تمام مراحل دادرسی در اردبیل الکترونیکی می‌شود

تمام مراحل دادرسی در اردبیل الکترونیکی می‌شود رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: تمام مراحل دادرسی و رسیدگی به پرونده‌های وارده در دستگاه قضایی استان اردبیل الکترونیکی می‌شود.

حجت‌الاسلام حسین کثیرلو ظهر پنجشنبه در بازدید از دادگاه‌های کیفری استان اردبیل افزود: این ارزیابی طبق اعلام مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه پس از ۲ مرحله بازرسی در سال گذشته از سوی بازرسان مرکز صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: در همین راستا به منظور بهبود وضعیت موجود و خدمت‌رسانی بهینه به آحاد مردم استان، یکی از برنامه‌های اصلی سال‌جاری تمام الکترونیکی کردن مراحل دادرسی در شعب رسیدگی‌کننده است که با اجرایی شدن این برنامه، شاهد افزایش سرعت رسیدگی در پرونده‌ها و صدور احکام خواهیم بود.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: استفاده از نهادهای ارفاقی و مجازات‌های جایگزین حبس نیز در کنار این موضوع، کمک بسیار شایانی در کاهش جمعیت کیفری استان خواهد داشت که از تأکیدات خاص ریاست قوه قضائیه است و باید در اولویت امور قرار گیرد.

حجت‌الاسلام کثیرلو در ادامه این بازدید، به شعب رسیدگی‌کننده سرکشی و درخواست‌ها و مشکلات را بررسی و برای برخی از موارد مطرح شده از سوی اربابان رجوع دستورات قضائی لازم را صادر کرد.

کد خبر : 21176

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس