جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 4 آوریل 2022 | 22:50 ب.ظ
استاندار اردبیل:

سرمایه‌گذاری برای ساخت مجموعه‌های پذیرایی استاندارد در سرعین ضروری است

سرمایه‌گذاری برای ساخت مجموعه‌های پذیرایی استاندارد در سرعین ضروری است استاندار اردبیل گفت: ایجاد زمینه برای سرمایه‌گذاری مجموعه‌های بزرگ و دارای استانداردهای جهانی از اولویت‌های شهرستان سرعین است و امسال باید بطور جدی به این موضوع توجه شود.

 سیدحامد عاملی روز دوشنبه در جلسه تدوین برنامه پیشرفت شهرستان سرعین اظهار داشت: در ساخت هتل‌ها و مجموعه‌های پذیرایی، انتخاب فضاهای بزرگ و دارای فضاهای رفاهی، پارکینگ، تفریحی و سایر نیازمندی‌های گردشگری باید مدنظر باشد.

وی با اشاره به استخراج و تدوین پروژه‌های ضروری شهرستان‌های استان برای عملیاتی شدن در سال جاری، افزود: در سرعین نیز با توجه به ساخت راه‌های ارتباطی مناطق گردشگری و آب‌های درمانی، توسعه اماکن گردشگری و تامین زیرساخت‌های لازم شهرستان از جمله آب، گاز و برق مورد شناسایی و مبنای پیگیری‌ها قرار گرفته است.

استاندار اردبیل همچنین بر معرفی پروژه‌های ضروری و موردنیاز اهالی شهرستان از سوی فرماندار و مسئولان سرعین تاکید کرد و گفت: برای جذب اعتبارات ملی در پروژه‌های اولویت‌دار که جزو نیازهای شهرستان است، اقدام می‌شود.

در این جلسه باقر باقرزاده سرپرست فرمانداری سرعین بر لزوم لزوم تامین اعتبار برای اجرای برخی پروژه‌های ضروری سرعین تاکید کرد.

سرعین واقع در ۲۵ کیلومتری غرب اردبیل در دامنه کوه ۴۸۱۱ متری سبلان با داشتن ده‌ها استخر و چشمه آب معدنی سرد و گرم، حمام‌های طبیعی، مناظر و چشم‌اندازهای زیبا، آب و هوای دلپذیر، باغ‌های مصفا، هتل‌ها و مراکز تفریحی و اقامتی مجهز، پیست اسکی آلوارس و سایر جاذبه‌ها به عنوان یک مجموعه سیاحتی نه تنها در استان اردبیل بلکه در ایران و حتی بعضی کشورهای جهان مطرح است. / ایرنا

کد خبر : 21147

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس