پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 31 مارس 2022 | 20:42 ب.ظ
سرپرست فرمانداری گرمی:

کمبود نان در گرمی نداریم

کمبود نان در گرمی نداریم سرپرست فرمانداری گرمی گفت: با توزیع به موقع و بیشتر از نیاز نانوایان، امسال مشکلی در تأمین نان شهرستان نداریم.

حسین مولایی ظهر پنجشنبه در بازدید میدانی از نانوایان شهرستان گرمی اظهار کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در بحث نظارت به نحوه توزیع و پخش آرد به صورت ویژه ورود و مقادیر زیادی آرد قاچاق به ارزش ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف و ضبط کردند.

وی تصریح کرد: قاچاقچیان با همکاری بیش از ۳۷ نانوایی قصد انتقال این آردها به یکی از کارخانه‌های آرد واقع در شهرستان همجوار را داشتند که از این کار پیشگیری شد.

سرپرست فرمانداری گرمی با اشاره به اینکه در این زمینه برای متخلفان پرونده قضائی تشکیل شد، گفت: ما در زمینه تأمین مایحتاج مردم به ویژه در آستانه ماه مبارک رمضان با هیچ گروهی تسامح نخواهیم داشت و نانوایان متخلف جریمه خواهند شد.

مولایی افزود: امسال در سایه نظارت دقیق و برخورد با مفسدان علاوه بر سهمیه‌های توزیع شده، مقداری آرد به صورت اضافه پخت به تعدادی از نانوایی‌ها که توان تولید بیشتر را داشتند، اختصاص داده شد تا به میزان بیشتری پخت کرده و مردم نان مورد نیاز خود را تهیه کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: امسال مشکل کمبود نان و صف‌های طویل در این شهرستان وجود ندارد.

مولایی با تاکید بر اینکه نانوایان به هیچ وجه در پخت نان نباید کوتاهی کنند، به مردم توصیه کرد در صورت مشاهده تخلف، فرمانداری و بخشداری‌ها را مطلع کنند تا به تخلفات رسیدگی شود.

سرپرست فرمانداری گرمی همچنین با اشاره به برخی گلایه‌ها از پخت نامطلوب اضافه کرد: متأسفانه برخی نانوایی‌ها کیفیت و وزن تعیین شده نان را رعایت نمی‌کنند که با حضور بازرسی صمت، تعزیرات حکومتی و مرکز بهداشت به صاحبان این نانوایی‌ها تذکرات لازم داده شده و در صورت تکرار با آنها برخورد خواهد شد.

کد خبر : 21141

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس