جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 31 مارس 2022 | 22:40 ب.ظ
مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای اردبیل:

ایمنی جاده‌های اردبیل در روزهای پایانی تعطیلات تأمین شده است

ایمنی جاده‌های اردبیل در روزهای پایانی تعطیلات تأمین شده است مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: همزمان با روزهای پایانی تعطیلات نوروزی، ایمنی جاده‌های استان اردبیل با حضور راهداران تأمین شده است.

کلیم‌الله وثوقی بعد از ظهر پنجشنبه در بازدید از جاده‌های مواصلاتی استان اردبیل از اعمال محدودیت ترافیکی نوروزی برای کامیون و تریلی‌ها در رفت و برگشت جاده‌های اردبیل – آستارا و اردبیل – سرچم خبر داد و اظهار کرد: راهداران ما در تمامی محورهای مواصلاتی مستقر هستند.

وی تصریح کرد: این محدودیت ترافیکی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ در روزهای ۱۲، ۱۳ و ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ اعمال می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به پایان سفرهای نوروزی و پیش‌بینی افزایش حجم تردد گفت: افزایش ایمنی تردد، تسهیل در عبور و مرور و تأمین آرامش سفر از اهداف اعمال محدویت‌ها در این جاده‌ها است.

وثوقی افزود: در این مدت تردد انواع کامیون و تریلی به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی در جاده اردبیل – آستارا و اردبیل – سرچم ممنوعیت دارد.

وی به رانندگان توصیه کرد: به قوانین و مقررات پایبند باشند و راهداران را در تأمین ایمنی سفر، آرامش تردد و تسهیل در عبور و مرور یاری کنند.

وثوقی با تاکید بر اینکه مردم روزهای بازگشت خود را مدیریت کرده و برگشت از سفر خود را به روزهای پایانی موکول نکنند، خاطرنشان کرد: تمامی جاده‌های مواصلاتی اردبیل تحت نظارت راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بوده و ایمنی سفر در این جاده‌ها تأمین شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اضافه کرد: استان اردبیل در تعطیلات نوروز امسال مقصد بسیاری از مسافران و گردشگران است، انبوهی از مسافران نوروزی با آغاز تعطیلات به این استان سفر کرده و در اماکن و اقامتگاه‌های موجود مستقر شده‌اند.

کد خبر : 21138

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس