پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 1 آوریل 2022 | 22:33 ب.ظ
مدیرکل اوقاف اردبیل:

۱۲ فروردین روز بالندگی اسلام است

۱۲ فروردین روز بالندگی اسلام است مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: ۱۲ فروردین سالروز استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران، روز زنده شدن و بالندگی مکتب حیات‌بخش اسلام است.

حجت‌الاسلام مهدی ستوده اظهار کرد: در یوم‌الله ۱۲ فروردین ملت ایران به دنبال حرکت عظیم و درخشان خود در ۲۲ بهمن به حقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران رأی آری داده و در برابر همه بدخواهان نظام اسلامی حمایت و پشتیبانی خود را از مکتب حیات‌بخش اسلام نشان دادند.

وی تصریح کرد: در این روز فارغ از هر گرایش و تلاش نظام بیگانه، ملت ایران با ۹۸ درصد آرا به استقرار جمهوری اسلامی ایران آری گفته و نظر مثبت خود را اعلام کردند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل از ۱۲ فروردین به عنوان یوم‌الله زنده شدن اسلام و حیات مجدد این مکتب الهام‌بخش یاد کرد و گفت: در این روز مردم ایران کاری ماندگار انجام دادند تا بعد از گذشت ۴ دهه امروز پشتیبانی و حرکت‌های حمایتی از این نظام ارزشی و الهی را در کشور ایران شاهد باشیم.

حجت‌الاسلام ستوده افزود: در این مدت مردم ایران با پشت سر گذاشتن مشکلات و مصائب متعدد همواره در دفاع از اسلام و آرمان‌های الهی در صحنه‌ها حاضر بوده و اجازه ندادند این وطن و زادگاهشان با توطئه و دسیسه اهریمنان دچار مسیر انحرافی شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در روز ۱۲ فروردین همبستگی و همگرایی ملت ایران به اوج خود رسید و در این روز مردم سلحشور ایران با همراهی همیشگی خود از نظام تازه متولد شده انقلاب اسلامی حمایت کرده و بر ۲ رکن جمهوریت و اسلامیت تاکید کردند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل به پایداری این ۲ رکن در ۴ دهه اخیر اشاره کرد و ادامه داد: امروز به پایداری ملت ایران هر ۲ رکن جمهوریت و اسلامیت نظام ایران پابرجاست و این خود سرآغاز حل بسیاری از مسائل و مشکلات شده و زمینه تقویت نظام دینی و ارزشی را فراهم کرده است.

کد خبر : 21132

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس