پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 4 آوریل 2022 | 21:54 ب.ظ
مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل:

برنامه‌های استارتاپی ورزش و جوانان اردبیل توسعه می‌یابد

برنامه‌های استارتاپی ورزش و جوانان اردبیل توسعه می‌یابد مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی حوزه جوانان در بخش استارتاپی در سال‌جاری توسعه می‌یابد.

سجاد انوشیروانی در نشست با امام جمعه پارس‌آباد مغان اظهار کرد: این اداره کل در سال گذشته با برگزاری ۹ رویداد کمک نوآور فرصت‌های مناسبی برای ورود جوانان به عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی فراهم کرد.

وی تصریح کرد: رویداد ملی استارتاپی دیجیتال مارکتینگ و هوش تجاری، رویداد ملی استارتاپی رباتیک، هوش مصنوعی و بازی‌های خلاقانه و سلسله کارگاه‌های آموزشی در حوزه رباتیک از جمله رویدادهای برگزار شده در سال گذشته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه امسال برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در حوزه جوانان از طریق برگزاری رویدادهای کمک نوآور (استارتاپی) به ویژه در حوزه اشتغالزایی شتاب خواهد گرفت، گفت: این برنامه‌ها توسط حوزه معاونت جوانان این اداره کل، سازمان‌های مردم نهاد و مرکز شتابدهی برگزار می‌شود.

انوشیروانی با اشاره به حضور و استقبال جوانان از این طرح‌ها افزود: جوانان استان اردبیل از استعداد و هوش بالایی برخوردار هستند و باید با برگزاری رویدادهای مختلف این استعدادها شکوفا شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: استان اردبیل حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارد که ۱۰۳ سازمان مردم نهاد مرتبط با حوزه جوانان در این استان فعال است.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر باقری بنابی امام جمعه پارس‌آباد مغان نیز در این جلسه نقش فعالان حوزه ورزش و جوانان را در ایجاد دلگرمی و تشویق جوانان برای حضور در عرصه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی بسیار کلیدی و تأثیرگذار دانست.

کد خبر : 21099

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس