جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 1 آوریل 2022 | 11:15 ق.ظ

‍ ‍ گزارش عملکرد ۱۵ ماهه هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان

‍ ‍ گزارش عملکرد ۱۵ ماهه هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان هفتاد و دومین جلسه هیات مدیره شرکت کشت وصنعت و دامپروری مغان در محل دفتر رئیس هیئت مدیره شرکت کشت وصنعت مغان برگزار گردید.

قاسم محمدی، رئیس هیئت مدیره شرکت گفت: همزمان با پانزدهمین ماه استقرار هیئت مدیره دولتی در بزرگترین بنگاه تولیدی- اقتصادی استان اردبیل هفتاد و دومین جلسه هیئت مدیره با توسل به ائمه اطهار، متناظر بر یاد و نام ۷۲ تن شهدای کربلا و انقلاب را در ابتدای سال ۱۴۰۱ با توکل بر خداوند منان با انرژی جدید و انسجام بیش از پیش هیئت مدیره شروع کردیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان افزود: از تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ تا ۱۴۰۱/۱/۱۰ بالغ بر ۱۶۲ ساعت و بیش از ۵۳۶ مصوبه داشته ایم که بالغ بر ۴۷۸ مصوبه توسط مدیریت محترم، معاونت ها، بدنه کارشناسی و پرسنلی شرکت عملیاتی و اجرا گردیده است و حدود ۵۸ فقره مصوبه در حال پیگیری برای اجرایی شدن است. این امر نشانگر خرد پذیری، انسجام مدیریتی و شور و نشاط بدنه شرکت و همکاران داخلی و خارجی آن بوده است.

وی اضافه کرد: امسال کاری را که مزین به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر «تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین» بود، بشرحی آغاز کردیم. در سال ۱۴۰۰ پیشاپیش با کشاورزی دانش بنیان، کشت بافتی و عناصر جذبی در عمل و تنظیم تفاهمنامه هایی با معاونت عملی و فناوری ریاست جمهوری، پارک فناوری و سایر مراکز تحقیقاتی- دانشگاهی به استقبال نامگذاری مبارک مقام معظم رهبری رفته بودیم و در این راستا ماموریت هایی همچون بسیج برای مدیریت بذر کشور، تجهیز و راه اندازی نهالستان با کمک گیری از تکنولوژی و کشاورزی دانش بنیان خارج و داخل کشور به انجام رسیده است و درحال استمرار و ادامه برای افزایش تولید گوشت قرمز و ذخیره سازی استراتژیک کشور همچون کره و بذر می باشیم. همچنین برای فراهم سازی زمینه و مقدمات کشاورزی فراسرزمینی کوشش می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ما همه این عملکرد و کارکردهای مثبت و برنامه های امیدوارکننده را با چشم انداز مثبت و رو به توسعه شرکت مدیون تلاش و کوشش شبانه روزی مدیر عامل و همدلی و انسجام مدیریتی بین اعضاء هیئت مدیره، تلاش جهادی کارکنان و کارگران و خلق ابتکارات و ظرفیت های کارشناسان داخلی شرکت و خارج از آن در سطح وزارت جهاد کشاورزی و مشابه آن هستیم.

قاسم محمدی در ادامه گفت: در اولین جلسه هیئت مدیره در سال ۱۴۰۱ که با حضور گرم، صمیمی و جهادی اعضای هیئت مدیره تشکیل گردید، تصمم گیری شد تا برنامه مدون، هوشمند و هدفمند همه مدیریت های شرکت اخذ و با حضورشان بررسی، اصلاح، تکمیل و تقویت شود تا در اجرا آثار آن مشاهده، عملیاتی و میدانی گردد. کما اینکه مقرر گردید متعاقبا خط مشی های مالی-برنامه ای تمامی مدیریت برای سنجش کارکرد فرآیندی آنان ابلاغ گردد.

در پایان ایشان سال نو را به همه همکاران خدوم، دلسوز و جهادی تبریک گفت و از دلسوزی، تلاش و جهاد خداپسندانه اعضای هیئت مدیره و مدیریت شرکت تشکر ویژه بعمل آورد.

کد خبر : 21091

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس