جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 29 مارس 2022 | 16:43 ب.ظ
مدیرکل بنیاد مسکن اردبیل:

طرح‌های نیمه‌تمام هادی در روستاهای اردبیل تکمیل می‌شود

طرح‌های نیمه‌تمام هادی در روستاهای اردبیل تکمیل می‌شود مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل از تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام هادی در روستاهای اردبیل در سال‌جاری خبر داد.

فرهاد سبحانی ظهر سه‌شنبه در نشست با فرماندار شهرستان پارس‌آباد اظهار کرد: عملیات اجرایی ۱۲۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان آغاز شده است.

وی تصریح کرد: امسال تلاش این اداره کل بر توسعه و عمران روستایی مناطق مختلف استان به ویژه شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان متمرکز خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل به صرف ۶۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های عمران روستایی پارس‌آباد مغان اشاره کرد و گفت: برای تسهیل در تردد روستاییان و زیرسازی و آسفالت معابر عمومی ۱۰ روستای پارس‌آباد، حدود ۷۰ میلیارد ریال از محل قیر تخصیص یافته و اقدامات اجرایی انجام شده است.

سبحانی با اشاره به شروع عملیات اجرایی ۱۲۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان افزود: بیشترین ثبت‌نام‌کنندگان طرح جدید ملی مسکن در استان اردبیل از پارس‌آباد بودند و در تلاش هستیم هر چه سریع‌تر نسبت به تکمیل و تحویل این واحدها با کیفیت خوب اقدام شود.

وی با اشاره به اقدامات این نهاد انقلابی در مقاوم‌سازی مسکن روستایی و اجرای طرح‌های هادی، بر تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام در تمام مناطق استان تاکید کرد.

جابر جهان‌بین سرپرست فرمانداری پارس‌آباد مغان نیز در این نشست با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه این شهرستان در توسعه جمعیت روستایی و پتانسیل‌های کشاورزی منطقه، خواستار تسریع در مقاوم‌سازی مسکن روستایی و اجرای طرح‌های هادی در روستاهای تابعه شد.

کد خبر : 21084

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس