پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 29 مارس 2022 | 23:26 ب.ظ
مدیرکل محیط زیست اردبیل:

صدور مجوزهای محیط زیست در اردبیل تسهیل می‌شود

صدور مجوزهای محیط زیست در اردبیل تسهیل می‌شود مدیرکل محیط زیست استان اردبیل از تسهیل در صدور مجوزهای اعطایی در سال جاری توسط اداره محیط زیست خبرداد.

 حسن قاسم‌پور ظهر سه شنبه در جلسه مشترک با فرماندار شهرستان نمین، خواستار اختصاص اعتبار برای احداث ساختمان اداره محیط زیست برای این شهرستان شد.

وی با تاکید بر اینکه با مدیریت مسئولانه سعی شود بیشتر در حوزه‌های کشاورزی و گردشگری سرمایه گذاری گردد افزود: محیط زیست مخالف احداث کارخانه و صنایع نیست بلکه معتقد است صنایع با رعایت‌های پیوست‌های زیست محیطی احداث گردد.

مدیر کل محیط زیست استان اردبیل حفظ محیط زیست را وظیفه همگانی عنوان کرد و گفت: تمامی آحاد مردم و ادارت باید برای حفظ و نگهداری محیط زیست تلاش کنند.

وی در ادامه بیان کرد: در سال جاری اقدامات و خدمات حفاظت محیط زیست را افزایش داده و همراهی و همکاری لازم را برای اعطای مجوزهای واحدهای اقتصادی خواهیم داشت.

ادارت برای اجرای بعضی از کارها منتظر اعتبارات نباشند

در ادامه جلسه فرماندار شهرستان نمین به اهمیت حفاظت از محیط زیست اشاره و اظهار کرد: زمین ساختمان اداره محیط زیست را از مسکن و شهرسازی پیگیری کنید از اعتبارات سال ۱۴۰۱ مبلغ ۵۰ میلیون تومان برای شروع ساختمان محیط زیست اختصاص خواهیم داد.

وی با بیان اینکه احداث ساختمان را در سال جاری شروع کنید تا به مرور جذب اعتبار کنیم افزود: برای اجرای بعضی از کارها منتظر اعتبارات نباشید کار را شروع کنید تا اعتبار به شهرستان برسد.

امینی تسهیل در اعطای مجوزهای محیط زیست بخصوص مشاغل خانگی را خواستار شد و ادامه داد: از معادن شهرستان بازدید و نظارت‌ها را افرایش دهید.

وی با بیان اینکه ورودی شهرها، روستاها و جنگل «فندقلو» تبدیل به زباله دانی شده است افزود: بازدید مشترک با حضور فرمانداری، محیط زیست و شهرداری شهرستان ترتیب بدید تا قبل از روز سیزده بدر شرایط را برای حضور گردشگران فراهم کنیم.

کد خبر : 21066

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس