جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 24 مارس 2022 | 20:10 ب.ظ
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل:

شهرستان نیر در استقبال از مسافران نوروزی بسیار خوب عمل کرده است

شهرستان نیر در استقبال از مسافران نوروزی بسیار خوب عمل کرده است معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت:دستگاههای اجرایی و خدمات رسان شهرستان نیر در استقبال از مسافران نوروزی خوب عمل کرده است.

سید کمال الدین میرجعفریان امروز پنجشنبه در جریان بازدید از اماکن و مراکز خدماتی و رفاهی شهرستان نیر اظهار کرد: خوشبختانه شهرستان نیر یکی از شهرستان های موفق در خصوص ایجاد امکانات و خدمات مناسب برای  مسافران و میهمانان نوروزی در استان اردبیل است.

وی با اشاره به بارش برف در شهرستان نیر گفت: با همت و تلاش ماموران راهداری، شهرداریها و عوامل دیگر خوشبختانه تردد در محورهای مواصلاتی شهرستان به سهولت در حال انجام است و برای مسافران و میهمانان نوروزی مشکلی بوجود نیامده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل از برپایی چادر عشایر در شهر نیر ابراز خرسندی کرد و افزود: خوشخبتانه در سایه ابتکاری که ستاد استقبال از سفر نوروزی شهرستان اجرا کرده، چادر عشایر برای استراحت مسافران نوروزی در مقابل اداره میراث فرهنگی دایر شده است.

 معاون استاندار اردبیل به کمپین نه به تصادفات جاده ای پیوست

معاون عمرانی استاندار اردبیل با بیان اینکه جمعیت هلال احمر استان اردبیل همواره در خدمت رسانی به مردم پیشگام بوده است، خدمات این نهاد به مردم را شایسته قدردانی خواند.

وی همچنین دربازدید از ایستگاه ایمنی وسلامت  بمناسبت عید نوروز بیان داشت: هلال احمر از مهمترین دستگاه‌های خدمات رسان به مردم است و کار کارکنان هلال احمر رشادتی بسیار عظیم است.

معاون استاندار اردبیل افزود: اعضای این نهاد عاشقانه فعالیت خود را انجام می‌دهند و با شجاعت، صبوری، استقامت، و عشق و محبت درراه خدمت به خلق گام بردارند.

میرجعفریان با قدردانی از زحمات دست اندرکاران طرح نوروزی جمعیت هلال احمر، گفت: هنگامی که اکثر در حال سفر و استراحت در این ایام هستند، زحمات جوانان این استان بخصوص شهرستان نیر قابل تقدیر است.

وی در ادامه اظهار داشت: امیدوارم مردم بیشتر با فعالیتهای جمعیت هلال احمر بویژه با خدماتی که جمعیت هلال احمر در پایگاه های امدادی و ایستگاه هایی که در جهت کاهش تصادفات جاده ای برپا شده است، آشنا شوند.

معاون عمرانی استانداری استان  اردبیل با اشاره به تاثیرات عملی ایستگاه های خدمت رسان جمعیت هلال احمر گفت: این ایستگاه ها به صورت عملی میان مردم حضور می یابند و آموزش آنها در کاهش تصادفات اثر گذار است.

وی خاطرنشان کرد: پستهای نوروزی در نقاط خطر پذیر و حادثه ساز برپا شده اند که این امر باعث کاهش حوادث جاده ای و تلفات آن خواهد شد.

میرجعفریان گفت: آمادگی داریم تا شرایط را مدیریت کنیم تا در تعطیلات نوروزی با کمترین سوانح مواجه شویم و سفرهای ایمنی برای شهروندان رقم بخورد.

معاون عمرانی استانداری دراین  بازدید خود در چادرهای ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی با امضا میثاق نامه به کمپین نه به تصادفات جاده ای پیوست.

وی همچنین در پایان این بازدید معاون عمرانی استاندار غرفه دوستدار کودک این مجموعه را به صورت نمادین افتتاح کرد.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان نیر هم در دیدار با معاون عمرانی استانداری استان اردبیل  گفت: هلال‌احمر شهرستان نیر به‌صورت شبانه‌روزی در حال خدمت به مسافران نوروزی است

بهنام صباحی در جریان بازدید معاون عمرانی استاندار اردبیل از پایگاه امدادونجات گردنه صایین گفت: این جمعیت به‌صورت شبانه‌روزی در حال خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی است.

وی ضمن تشریح خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر، اظهار کرد: از ابتدای طرح نوروزی علی‌رغم افزایش سفرها، حضور و ارائه خدمات دستگاه های امدادی و خدماتی بی نظیر بوده است./ایرنا

کد خبر : 21031

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس