پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 23 مارس 2022 | 15:26 ب.ظ
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:

۱۵۰۰ نفر از اردبیل به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند

۱۵۰۰ نفر از اردبیل به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: اعزام یک هزار و ۵۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی عازم سرزمین‌های نور شدند.

سرهنگ پاسدار شکر عبدی  اظهار داشت: اردوهای راهیان نور به عنوان فرصت ارزشمندی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که به عنوان فرهنگی ارزشمند است که باید در ایران اسلامی طنین‌انداز شود که شهدا هنوز هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارند که راه درست را به ما نشان می‌دهند.

وی بیان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بیانیه گام دوم انقلاب امری مهم و اساسی است که باید برای تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه باید مورد توجه واقع شود و بتوانیم با دستیابی به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی این مهم را در جامعه به یک فرهنگ نهادینه تبدیل کرده و شاهد تحقق اهداف مورد نظر باشیم.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: ۲ سال وقفه برای برگزاری اردوهای راهیان نور پیش آمده که به همین منظور باید تمامی دستگاه‌های اجرایی در راستای آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ترویج یابد و بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه به یک فرهنگ نهادینه تبدیل کنیم.

عبدی اظهار کرد: اعزام یک هزار و ۵۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی عازم سرزمین‌های نور شدند تا با گنجینه‌های ماندگار سفیران شهدا برای جامعه امروز به یک الگوی ماندگار تبدیل شوند که این موضوع در حال حاضر به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

کد خبر : 21008

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس