پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 22 مارس 2022 | 22:10 ب.ظ
فرماندار گرمی تاکید کرد؛

اجتناب از رفت و آمد در محورهای مواصلاتی شهرستان گرمی

اجتناب از رفت و آمد در محورهای مواصلاتی شهرستان گرمی فرماندار شهرستان گرمی گفت: مسافران و گردشگران از تردد در محورهای مواصلاتی شهرستان گرمی به علت بارش برف و شدت کولاک خودداری کنند.

حسین مولایی در حاشیه بازدید میدانی از مسیرهای منتهی به بخش مرزی موران اظهار کرد: به دلیل کولاکی که از عصر دوشنبه در این منطقه شروع شده است، متأسفانه جاده‌هایی که طی تلاش شبانه روزی نیروهای اداره راهداری و حمل نقل جاده‌ای حدود هشتاد درصد بازگشایی شده بودند، مجدداً پوشیده از برف شده و تردد خودروها را باز دچار مشکل و تقریباً غیرممکن کرده است.

وی ضمن قدردانی از بردباری و صبر مردم، تاکید کرد: اهالی از سفرهای غیر ضروری و تردد به ویژه در منطقه موران به علت بالا بودن حجم بارش برف و شدت کولاک به‌وجود آمده، خودداری کنند.

فرماندار شهرستان گرمی بیان کرد: در صورت ضرورت خودروهای خود را به تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ مجهز کرده و با بررسی آخرین وضعیت هواشناسی اقدام به تردد کنند تا خدای نکرده دچار مشکل نشوند.

مولایی تصریح کرد: بارش برف در این موقع از سال که همزمان با ورود انبوه مسافران نوروزی مواجه شده است، موجب توقف بسیاری از خودروها در جاده‌های شهرستان شده و بیشتر مسافران در مکان‌های از پیش تعیین شده اسکان داده شده اند و نیروهای امدادی و خدماتی و نیز ستاد بحران شهرستان با تلاش شبانه روزی خود سعی در بازگشایی مسیرها دارند.

کد خبر : 20993

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس