جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 22 مارس 2022 | 18:08 ب.ظ
مدیرکل میراث‌ فرهنگی اردبیل خبر داد؛

۳۰ درصد تخفیف به میهمانان نوروزی در شهر سرعین

۳۰ درصد تخفیف به میهمانان نوروزی در شهر سرعین مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از ارائه تخفیف ۳۰ درصدی هتل‌ها،اقامتگاه‌ها و آبگرم‌های شهر توریستی سرعین به میهمانان نوروزی خبر داد.

نادر فلاحی با اشاره به وضعیت روبه رشد حضور مسافران در استان نسبت به سال‌های گذشته، اظهار کرد: تمامی اقامتگاه‌ها، موزه‌ها، مناطق تفریحی و گردشگری اردبیل با ارائه تخفیف ۳۰ درصدی به میهمانان و مخصوصاً فرهنگیان سراسر کشور آماده ارائه خدمات به مسافران هستند.

وی از ارائه تخفیفات ویژه به فرهنگیان در مراکز تفریحی و آبدرمانی و اقامتی خبر داد و افزود: تنوع خدمات و تنوع جاذبه‌های گردشگری در استان اردبیل باعث شده تا این استان سالانه پذیرای مسافران زیادی باشد که با کسب رضایت مسافران از طریق میهمان نوازی شایسته می‌تواند در رشد اقتصادی استان بسیار مفید باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان کرد: بیش از ۹۰ عنوان برنامه آئینی، فرهنگی و موسیقی‌های فولکوریکی در نقاط مختلف استان برای مسافران نوروزی تدارک دیده شده و در حال اجرا است.

فلاحی از فعالیت ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان اردبیل مستقر در نگارخانه شاه اسماعیل صفوی پایگاه جهانی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی خبر داد و افزود: تمامی دستگاه‌های اجرایی حاضر در ستاد خدمات سفر از جمله هلال احمر، فوریت پزشکی، شهرداری، فرمانداری، راهداری، اداره برق، اورژانس، پلیس برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران پای کار هستند.

وی تصریح کرد: اهم مصوبات ستاد خدمات سفر میزبانی شایسته از گردشگران و مسافران با رعایت مسائل بهداشتی، ارائه خدمات با کیفیت بالاتر و بحث جلوگیری از هرگونه گران فروشی است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل رونق بوم‌گردی و توجه به ارائه خدمات گردشگری به شیوه‌های سنتی را جزو اولویت‌های میراث فرهنگی در ایام عید عنوان کرد و افزود: تمامی واحدهای اقامتی و آبدرمانی‌های استان آماده ارائه خدمات به مسافران هستند و نظارت بر عملکرد نهادهای مختلف و بخش خصوصی درگیر در ستاد خدمات سفر به صورت ویژه پیگیری می‌شود.

کد خبر : 20990

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس