جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 22 مارس 2022 | 14:05 ب.ظ
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:

تولید و اشتغال آفرینی عامل موثر در توسعه اقتصادی کشور است

تولید و اشتغال آفرینی عامل موثر در توسعه اقتصادی کشور است مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل عزم ملی برای توسعه تولید و اشتغال آفرینی را ضرورت مهم در رونق اقتصادی عنوان کرد و گفت: «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» با فرهنگ سازی میسر است.

حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده با تبریک آغاز سال ۱۴۰۱ و عید باستانی نوروز، نامگذاری امسال به نام «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» را نشان از توجه جدی رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به مسئله اقتصاد و معیشت مردم دانست.

وی جهت‌دهی به حرکت مسئولان دستگاه‌ها و آحاد مردم را مهم‌ترین هدف شعار سال عنوان کرد و گفت: در سال‌های متمادی، متناسب با شعار سال موفقیت‌های و پیشرفت حائز اهمیتی در حوزه‌های مختلف به دست آمده و لازم است در سال جدید با اولویت قرار دادن فرامین مقام معظم رهبری در پیشرفت همه جانبه کشور تلاش کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل، موفقیت در تحقق شعار سال را منوط به تبیین، فرهنگ سازی و نهادینه کردن فرامین رهبر در جامعه برشمرد و افزود: جهاد تبیین در هر امری راهگشا بوده و عامل مؤثری در بصیرت افزایی، ارتقای دانش و آگاهی آحاد جامعه است لذا برای رونق اقتصادی که سرفصل مهم شعار سال است، فرهنگ سازی باید به نحو شایسته صورت گیرد.

حجت‌الاسلام جعفرزاده به وظیفه مهم فعالان فرهنگی و جامعه روحانیون در تبلیغ و تبیین شعار سال در بین مردم اشاره کرد و گفت: علما، روحانیون و فعالان فرهنگی، تبلیغی به‌عنوان تریبون فرهنگی جامعه موظف هستند با تبیین شعار سال و اشاعه اهداف فرهنگی در قالب «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین»، در تحقق این شعار تلاش کنند.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل، با ابراز امیدواری از بهبود وضعیت اقتصادی در سال جدید، به فرموده مقام معظم رهبری اشاره کرد که فرمودند: مشکلات اقتصادی علاج‌پذیر است و حتماً باید علاج شود البته عجله و توقع رفع دفعی آنها واقع‌بینانه نیست اما امیدواریم بخشی از آنها در سال جدید که سال اول قرنِ ۱۵ هجری شمسی است، برطرف شود.

کد خبر : 20986

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس