پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 14 مارس 2022 | 22:44 ب.ظ
مدیرکل بهزیستی اردبیل:

خدمت در بهزیستی خیر دنیا و آخرت را به همراه دارد

خدمت در بهزیستی خیر دنیا و آخرت را به همراه دارد مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: خدمت در بهزیستی خیر دنیا و آخرت را به همراه دارد و این بزرگترین سرمایه معنوی است.

حامد رضایی عصر دوشنبه در مراسم معارفه و تکریم مدیران بهزیستی استان اردبیل اظهار کرد: ما دست یاری و کمک به سوی دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مردمی دراز می‌کنیم تا به حق مطالبه‌گر خواسته‌ها و نیازمندی جامعه هدف بهزیستی باشیم.

وی تصریح کرد: خدمت در این نهاد ارزشی خیر دنیا و آخرت را به همراه دارد و با شیدایی تمام تلاش خواهیم کرد تا زمینه‌ساز جلب رضایت نیازمندان و جامعه هدف بهزیستی باشیم که چشم انتظار اقدام جهادی و انقلابی در مسیر حرکت تحول‌آفرین هستند.

سرپرست اداره کل بهزیستی استان اردبیل گفت: فضای پاکدستی و مردمی بودن در دولت سیزدهم شکل گرفته و سازمان بهزیستی نیز به عنوان یک سازمان تخصصی و حمایتی تلاش می‌کند تا در حوزه‌های مختلف با جلب مشارکت خیرین، تشکل‌های مردم نهاد و گروه‌های جهادی در خدمت ناشنوایان، نابینایان، معلولان و سالمندان باشد.

رضایی افزود: ما تلاش خواهیم کرد تا با استفاده از ظرفیت این سازمان نیازسنجی‌ها را به درستی انجام داده و به شکل صحیح و شفاف کارها و خدمات مناسب را به جامعه هدف ارائه کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در موضوع شفاف‌سازی بحث اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به مردم بسیار مهم است که در این زمینه از ظرفیت رسانه‌ها نیز استفاده خواهیم کرد تا آحاد جامعه بیشتر با خدمات تخصصی و توانمندسازی سازمان بهزیستی آشنایی پیدا کنند.

سرپرست اداره کل بهزیستی استان اردبیل چهره فقر را در جامعه زیبنده نظام اسلامی ندانست و اضافه کرد: با تاکید رئیس جمهور و رویکرد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سعی ما بر این خواهد بود تا به رفع فقر مطلق در جامعه و استان اردبیل کمک کنیم تا توانمندسازی افراد نیازمند به شکل درست و صحیح انجام شود.

کد خبر : 20904

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس