پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 13 مارس 2022 | 15:57 ب.ظ
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اردبیل:

توزیع اعتبارات به تناسب ظرفیت شهرستان‌ها انجام می‌شود

توزیع اعتبارات به تناسب ظرفیت شهرستان‌ها انجام می‌شود رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: توزیع اعتبارات در استان با تاکید استاندار اردبیل به تناسب ظرفیت هر شهرستان در شاخص‌های تحول‌آفرین انجام می‌شود.

داود شایقی  اظهار کرد: با ابلاغ بودجه ۱۴۰۱ در اوایل سال آینده جلسه شورای برنامه‌ریزی استان و شهرستان‌ها را برگزار کرده و توزیع اعتبارات را به تناسب ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و شاخص‌های توسعه هر منطقه انجام می‌دهیم.

وی تصریح کرد: تکمیل زیرساخت‌ها به ویژه در بخش راه، راه آهن، فرودگاه، آب، برق و گاز در اولویت اصلی توزیع اعتبارات قرار دارد و در کنار آن تلاش می‌کنیم تا پروژه‌های نیمه‌تمام با اولویت عمران و آبادانی شهرها و روستاها به سرانجام برسد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل با بیان اینکه در مشگین‌شهر توسعه باغات با اصلاح و نوسازی ارقام جدید و اقتصادی کردن این ظرفیت بی‌نظیر مورد توجه قرار گرفته است، گفت: در کنار باغداری، بخش گردشگری از توانمندی‌های خوبی در مشگین‌شهر برخوردار است که سرمایه‌گذاری در این بخش می‌تواند سودآور باشد.

شایقی اختصاص اعتبار برای تکمیل مطالعات سد اهل ایمان، آبرسانی به اراضی ارشق از پایاب سد سبلان، تکمیل بزرگراه اردبیل – مشگین‌شهر و تأمین آب شرب روستاها را از اولویت‌های اصلی برشمرد.

وی افزود: سعی می‌کنیم تا در سال آینده به تکمیل مجتمع آبرسانی شهید سلیم‌زاده و شهید بنی‌هاشم در مشگین‌شهر منابع مورد نیاز تأمین شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل از اختصاص اعتبارات خوب از محل سفر رئیس جمهور به طرح‌های راهسازی اشاره کرد و ادامه داد: بیش از نیمی از اعتبارات سفر رئیس جمهور به طرح‌های بزرگراهی، بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی اختصاص یافته و در کنار آن بنیاد مسکن نیز طرح‌های هادی را اجرایی و عملیاتی می‌کند.

کد خبر : 20889

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس