جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: شنبه 12 مارس 2022 | 23:54 ب.ظ
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی:

دولت به انتصابات سرعت دهد/پرهیز از دخالت در عزل و نصب‌ها

دولت به انتصابات سرعت دهد/پرهیز از دخالت در عزل و نصب‌ها رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: ما نیز از رئیس جمهور انتظار داریم تا به انتصابات سرعت داده و برخی تصمیم‌گیری‌ها را با تعلل انجام ندهد.

 غلامعلی حدادعادل عصر شنبه در نشست با اصولگرایان اردبیل و در پاسخ به برخی گلایه‌ها از دولت سیزدهم اظهار کرد: رئیس جمهور در هنگام ثبت‌نام اعلام کردند که به هیچ جریان و جناحی تعلق ندارند بلکه متعلق به همه مردم هستند و ما از این دیدگاه حمایت کرده و امروز نیز سعی می‌کنیم تا در عزل و نصب‌ها دخالتی نداشته و دست دولت را در این زمینه باز بگذاریم.

وی تصریح کرد: تنها هفت استاندار با پیشنهاد شورای ائتلاف منصوب شدند و تعدادی از معاونان استاندار و معاونان وزرا نیز از بین نیروهای انقلابی و ائتلاف انتخاب شده و مشغول فعالیت هستند.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: دولت روند انتصابات را در ماه‌های اخیر آغاز کرده اما گلایه‌ها از طولانی شدن برخی تصمیم‌گیری‌ها و انتصابات است که قطعاً در دیدار پیش رو با رئیس جمهور گلایه‌های مطرح شده در این زمینه را اعلام خواهیم کرد.

حدادعادل افزود: شاید دلیل این تأخیر احتیاط دولت در جلوگیری از انتصاب‌های نامناسب است تا از ابتدای فعالیت‌ها جلوی افراد ناشایست و بی‌انگیزه گرفته شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: بهتر است نیروهای انقلابی مشکلات و دغدغه‌های مردم را در حوزه‌های اقتصادی، اشتغال‌آفرین و … به جد پیگیری کنند و تنها روی مسائل سیاسی و انتصابات متمرکز نشوند.

حدادعادل اضافه کرد: ما هنوز برای این موضوع که اختلاف اصولگرایان و احزاب بر سر چیست پاسخی روشن و شفاف دریافت نکردیم، ادامه داد: بهتر است به غیر از موضوع عزل و نصب‌ها، مسائل و موضوعات دیگر با همکاری استانداران و نمایندگان استان در مجلس پیگیری شده و تداوم حرکت‌های انقلابی و تحول‌آفرین را شاهد باشیم.

وی بیان کرد: ما تصمیم گرفتیم تا در شورای ائتلاف فعالیت نمایندگان مجلس و پارلمان محلی را مورد رصد و نظارت قرار دهیم تا با ارزیابی عیوب و حسن نمایندگان در مجلس و پارلمان محلی بتوانیم یک محاسبه دقیق را در مورد عملکرد افراد و کارنامه آنها ارائه کنیم تا در انتخابات پیش رو دلایل متقن برای حمایت از نیروهای خاص داشته باشیم.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی ادامه داد: مشکل بیکاری در جامعه در کوتاه مدت حل نمی‌شود و دولت در یک برنامه ۲ ساله سعی می‌کند تا مشکلات و گرفتاری‌های انباشت شده در این حوزه را که بر اثر تحریم، فساد و تعطیلی واحدهای صنعتی و تولیدی رقم خورده به نوعی حل و فصل کنیم.

کد خبر : 20886

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس