پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 13 مارس 2022 | 15:43 ب.ظ

کتاب انتشارات جهاددانشگاهی اردبیل، برگزیده ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی شد

کتاب انتشارات جهاددانشگاهی اردبیل، برگزیده ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی شد کتاب «نانوداروها و دارورسانی هوشمند» از تولیدات انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل، رتبه برتر ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی را کسب کرد.

مدیرمسئول انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: این کتاب توسط دکتر غلامرضا ابراهیم زاده رجایی، عضو هیات علمی گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل و ابولفضل زکاوت، احسان ندایی و هاشم رستمیان، به ترتیب از دانش آموختگان فعال رشته های شیمی دارویی، میکروبیولوژی و علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل به رشته تألیف درآمده است.

مهران محمدی اظهار داشت: این کتاب در پنج فصل و ۱۲۸ صفحه شامل مطالب جدید علم نانو در زمینه نانوداروها و دارورسانی هوشمند است تا علم نانو را در ساخت داروها و رسیدن دارو به محل هدف به عنوان یک فناوری جدید در دهه های اخیر در بین محققین و متخصصین مطرح نماید.

وی خاطرنشان کرد: ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار و ۷۵ محصول در حوزه فناوری نانو در آن رونمایی شده است.

مدیرمسئول جهاددانشگاهی استان اردبیل خاطرنشان کرد: بنا بر اعلام مسئولان این جشنواره، ۹۳۶ اثر به دبیرخانه ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی ارسال شده بود که از این تعداد، ۴۶۰ مقاله، ۱۸ اختراع، ۲۱ ابتکار و نوآوری، ۲۲ تحقیق، ۲۹۲ پایان نامه، ۲۶ ایده، ۱۸ طرح پژوهشی و دانش بنیان، ۲۵ کتاب، ۶ مرکز تحقیقات، ۴۴ محصول و ۴ مورد مرتبط بوده است.

محمدی، این موفقیت را به مجموعه جهاددانشگاهی و دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل تبریک گفت و اظهار داشت: مولفان این کتاب از چهره خوشنام حوزه‌های خود هستند و در آینده نیز در امتداد فعالیت‌های خود، کتاب دیگری منتشر خواهند کرد.

کد خبر : 20879

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس