جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 13 مارس 2022 | 15:40 ب.ظ
آفاقی در بازدید از بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی:

حمایت از توسعه صنعت گردشگری از اولویت های دستگاه قضایی استان اردبیل می باشد

حمایت از توسعه صنعت گردشگری از اولویت های دستگاه قضایی استان اردبیل می باشد معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اردبیل در حاشیه بازدید نماینده دادستان کل کشور از بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی به عنوان شاهکار هنر و معماری ایرانی و جزو آثار ملی ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو، از آمادگی دستگاه قضایی استان برای هرگونه حمایت قانونی از توسعه گردشگری دراستان و سرمایه گذاری در این خصوص خبر داد.

درحاشیه بازدید نماینده دادستان کل کشور از بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی، آفاقی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اردبیل با اشاره به تاثیر صنعت گردشگری در توسعه استان به ویژه در زمینه رونق اقتصادی و حوزه اشتغال، بر سرمایه گذاری در خصوص توسعه زیرساخت های گردشگری در استان اردبیل تاکید کرده، افزود: استان اردبیل به لحاظ موقعیت خاص جغرافیایی و مشخصه های برجسته فرهنگی واجتماعی و جاذبه های تاریخی و طبیعی، زمینه های بسیار مساعدی را در جذب حداکثری گردشگران داخلی وخارجی دارد.
وی ادامه داد: مدیریت های اداری بخشهای مختلف مرتبط باید در راستای انجام وظایف ذاتی بیش از پیش کوشا باشند. این مقام قضایی همچنین از آمادگی دستگاه قضایی استان برای هرگونه حمایت از توسعه صنعت گردشگری در منطقه و رفع موانع سرمایه گذاری دراین بخش خبر داد.

کد خبر : 20876

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس