جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 16 مارس 2022 | 15:36 ب.ظ

پیام قدردانی دستگاه قضایی دار الارشاد از اصحاب رسانه

پیام قدردانی دستگاه قضایی دار الارشاد از اصحاب رسانه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اردبیل در آستانه سال نو و به پاس تلاش‌های ارزشمند اصحاب رسانه در استان پیام قدردانی صادر کرد.

در پیام قدردانی آفاقی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اردبیل خطاب به مدیران و خبرنگاران و کلیه دست‌اندرکاران خبرگزاری‌ها، نشریات سراسری و محلی و فعالان فضای مجازی و رسانه‌های استان آمده‌است:

در عصر ارتباطات کنونی رسانه‌ها به‌عنوان ابزارهای دانایی و جزء لاینفک و انکارناپذیر ارتباطات انسانی و سازنده تاروپود زندگی اجتماعی، ماموریت خطیری همچون فرهنگ‌سازی، آموزش، اطلاع‌رسانی و ایجاد و تقویت مشارکت اجتماعی در راه پیشرفت بشری و تحول و توسعه جامعه برعهده گرفته، نقش بسزایی در شکل‌گیری افکار آحاد جامعه و هدایت رفتار ایفا می‌کنند. در کنار تمام کارکردهای رسانه، جامعه‌پذیری و اجتماعی کردن و ارتقاء سطح آگاهی‌های شهروندان و حفظ و ارتقاء نظم عمومی و ارائه الگوها و ترویج ارزش‌ها و هنجارها و در نهایت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و جرایم از جمله برکات و کارکردهای حائز اهمیت رسانه‌ها می‌باشد.
در آستانه رستاخیز طبیعت ضمن تبریک پیشاپیش سال نو، از تلاش‌های بی‌منت و صادقانه اصحاب رسانه استان اردبیل در خدمت‌رسانی به مردم و ایران عزیز اسلامی‌مان قدردانی می‌نمایم.

کد خبر : 20873

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس