جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 8 مارس 2022 | 22:46 ب.ظ
رئیس هیات مدیره کشت و صنعت مغان:

سپاه و جهاد دو بال ابدی و جدایی ناپذیر انقلاب اسلامی است

سپاه و جهاد دو بال ابدی و جدایی ناپذیر انقلاب اسلامی است مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان به مناسبت ولادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار با سرهنگ حسن نوری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارساباد دیدار و گفتگو کردند.

قاسم محمدی، رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان ضمن عرض تبریک این ایام مقدس و با توصیف سپاه بعنوان دو بال انقلاب چنین بیان کرد: سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه دهنده نهضت عاشورا و یادگاران هشت سال دفاع مقدس و افتخار کشور و مردم ولایی هستند. وی تولید را پیش شرط استقلال اقتصادی کشور توصیف نموده و گفت: امنیت و اقتدار غذایی نسبت به امنیت اجتماعی از اهمیت خاصی برخوردار بوده و امیدواریم با روحیه جهادی و بسیجی برای رضای خدا در کنار هم جهت حفاظت از کیان مملکت همکاری های سازنده برای اعتلای نام باشکوه ایران در جهان داشته باشیم. وقتی سردار سلیمانی خود را سرباز نظام خطاب می کند، حجت بر همگان تمام است.

سرهنگ حسن نوری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارساباد ضمن عرض تبریک ولادت حضرت امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و حضرت امام زین العابدین (ع) به همه پاسداران، بسیجیان و جانبازان اظهار کرد: مدیریت شرکت در عرصه تولید زحمات فراوانی را متقبل شده و جا دارد به سبب حرکت انقلابی و جهادی در شغل تان از شما عزیزان تقدیر و تشکر نمایم. در نگاه کلّی همه ما پاسدار نظام و کشور بوده و خدمت بی منت بعنوان یکی از آرمان های نظام از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

وی افزود: افتخار ما این است که حافظ ارزش های اسلام و انقلاب بوده و این لباس سبز مایه مباهات برای خدمت ماست و تلاش در این راستا را وظیفه خود می دانیم و برای فداکاری در این خصوص هیچ منتی نیست. پیروزی در جنگ هشت ساله ای که با کل کشورهای غربی بود، با تدابیر امام خمینی (ره) و جانفشانی مردم و بسیجیان به ثمر رسید و الحمدلله با حضور چشمگیر آحاد دوستداران نظام در عرصه های مختلف نظامی و اقتصادی پیشرفت های چشمگیری داشته ایم. در جنگ امروز که جنگ اقتصادی و فرهنگی است، با تدابیر داهیانه مقام عظمای ولایت و اتحاد ملت ایستادگی سرافرازانه ای داشته و به یاری خداوند منان پیروزی از آن مومنان است.

کد خبر : 20861

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس