پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 25 فوریه 2022 | 23:10 ب.ظ
استاندار اردبیل :

اردبیل آماده استقبال از مسافران نوروزی می‌شود

اردبیل آماده استقبال از مسافران نوروزی می‌شود استاندار اردبیل گفت: تمامی مراکز عمومی و خدماتی استان اردبیل در سال جدید آماده استقبال از مسافران نوروزی است و تمامی دستگاه‌های اجرایی استان نیز برای مشارکت در این زمینه در حالت آماده‌باش هستند.

سیدحامد عاملی اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی‌هایی که در ارتباط با استقبال از مسافران نوروزی وجود دارد انتظار می‌رود اجرای پروتکل‌های بهداشتی در این ایام با نظارت‌های لازم و جدی تحقق یابد تا بتوانیم سال جدید را توام با شادی و نشاط برای هم‌استانی‌ها فراهم کنیم.

وی بیان کرد: اجرای دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی در فضاهای عمومی و تدوین برنامه‌های اساسی در این زمینه امری لازم و ضروری است تا برای مسافرانی که در آن جا رفت و آمد می‌کنند اسباب رضایتمندی را فراهم کرده و با همکاری دستگاه‌های مختلف اجرایی و مردم بتوانیم پیک ششم کرونا را هر چه سریع‌تر خنثی کنیم.

استاندار اردبیل ادامه داد: تمامی فضاهای خدماتی درون شهری و برون‌شهری و نیز هتل‌ها و پمپ‌های بنزین برای استقبال از مسافران نوروزی آماده است و اطلاع‌رسانی‌های هواشناسی نیز باید به صورت مستمر انجام یابد تا گردشگران و مسافران از این حیث با مشکلی مواجه نشوند و نیازمندی‌های خود را تامین کنند.

عاملی تصریح کرد: تامین نقدینگی بانک‌ها و مشخص‌ کردن شماره تلفن‌های پاسخگو نیز در این زمینه مشخص شده و تمهیدات لازم برای اجرای رویدادهای فرهنگی در ایام نوروز از دیگر مواردی است که درصدد هستیم بتوانیم با همکاری و مشارکت همدیگر شاهد تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه باشیم.

وی اظهار کرد: با توجه به این که ویروس امیکرون خیلی سریع در بین مردم منتشر می‌شود باید تمامی دستورالعمل‌های مبارزه با ستاد کرونا رعایت شود و هیچ گونه کوتاهی در این زمینه وجود نداشته باشد و اصناف و بازاریان نیز در این زمینه همکاری‌های لازم را با ما داشته باشند که این مسئله به نوبه خود حائز اهمیت است./تسنیم

کد خبر : 20815

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس