جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 24 فوریه 2022 | 12:02 ب.ظ
فرمانده سپاه اردبیل:

گفتمان شهدا تسلیم ناپذیری در برابر مستکبران است

گفتمان شهدا تسلیم ناپذیری در برابر مستکبران است فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: گفتمان شهدا تسلیم ناپذیری در برابر استبداد و استکبار جهانی است تا عزت و عظمت اسلام و امت متدین مورد صیانت قرار گیرد.

سردار غلامحسین محمدی اصل در یادواره شهدای عملیات بدر و خیبر، شهدای تیپ ۳۷ شمالغرب و مدافعان حرم استان اردبیل در حسینیه ثارالله سپاه اردبیل، اظهار کرد: شهدا راه عزت و عظمت را برای این ملت باز کردند تا همه به روشنی با پیمودن این مسیر بقا و امنیت خود را تضمین کنند.

وی انحراف از این مسیر را حرکت بی ثمر و گمراهی محض دانست و خاطرنشان کرد: ما اگر نتوانیم در حساس‌ترین مقطع کنونی آرمان شهدا و امام و رهبری را تبعیت کنیم در رسیدن به سر منزل مقصود دچار گرفتاری و مشکلات خواهیم شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل یاد و خاطره سیدالشهدای عملیات بدر و خیبر را گرامی داشت و گفت: شهید مهدی و حمید باکری اقدام مجاهدانه ای را در این دو عملیات انجام داده و سعی کردند تا با همراهی رزمندگان لشکر عاشورا افتخاری ماندگار خلق کنند.

محمدی اصل یاد و خاطره ۴۰ شهید ۱۳ ساله استان را گرامی داشت و بیان کرد: رزمندگان سلحشور شمالغرب کشور هم اکنون نیز با مجاهدتی خاموش سعی دارند تا با معاندان انقلاب اسلامی در مرزهای شمالغرب مبارزه کرده و اجازه ناامنی و شرارت را در این مناطق ندهند.

وی در ادامه یاد و خاطره ۱۴ شهید وارسته شمالغرب استان اردبیل را در مبارزه با اشرار و معاندان گرامی داشت و تصریح کرد: این استان با تقدیم ۱۰ شهید مدافع حرم سعی کرد تا در برابر شرارت‌های داعشی ها ایستادگی کرده و اجازه کوچک‌ترین هتک حرمت به حرم حضرت زینب و رقیه (س) را ندهد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل افزود: این شهدا پای در مسیر مجاهدت گذاشتند تا امروز مردم ایران در اوج امنیت و عزت زندگی کنند که قطعاً در این مسیر نیز سختی‌ها و دشواری‌های به وجود آمده رفع شده و زمینه پیروزی ماندگار امت اسلامی به وجود می‌آید.

به گزارش خبرنگار مهر، در این مراسم از نشان کنگره ملی بزرگداشت سرداران و ۳۴۰۰ شهید والامقام استان اردبیل رونمایی و مداحی و مرثیه خوانی شده و حاضران با نثار فاتحه و صلوات یاد و خاطره شهدای والامقام را گرامی داشتند.

کد خبر : 20778

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس