پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 24 فوریه 2022 | 10:59 ق.ظ
معاون دادگستری اردبیل:

کنترل هوشمند ترافیک در راستای آسایش مردم انجام شود

کنترل هوشمند ترافیک در راستای آسایش مردم انجام شود معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: کاهش ترافیک مرکز استان اردبیل با هوشمندسازی کنترل ترافیک و با هدف افزایش نظم و آسایش عمومی انجام می‌شود.

جلال آفاقی در نشست با اعضای شورای ترافیک استان اردبیل اظهار کرد: به زودی اردبیل مجهز به سیستم مانیتورینگ کنترل ترافیک شهری می‌شود.

وی تصریح کرد: با پیگیری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان و به منظور ارتقا رفاه و آسایش عمومی، شهرستان اردبیل به زودی مجهز به سیستم مکانیزه کنترل ترافیک شهری می‌شود.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل با تاکید بر ارتقا نظم، آسایش، رفاه عمومی، کاهش ترافیک و هزینه‌های ناشی از آن در سطح شهر خواستار تکمیل و راه‌اندازی سریع سیستم مانیتورینگ کنترل ترافیک در اردبیل شد.

آفاقی گفت: این موضوع از سال‌ها قبل توسط معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری به منظور پیشگیری از تخلفات، آسیب‌ها، جرایم ناشی از بی‌نظمی و ترافیک و نابسامانی در این زمینه پیگیری شده که راه‌اندازی این سامانه هوشمند در افزایش رضایتمندی و آسایش شهروندان اردبیلی بسیار است.

وی همچنین ساماندهی میوه فروشی‌های سیار، ایجاد پارک سوار برای خودروهای سواری مسافربری بین شهری، افزایش پارکینگ عمومی در سطح شهر و تعیین تکلیف سریع مجتمع‌های پزشکان از محل‌های شلوغ و پرتردد و نامناسب شهر را در راستای امنیت و آرامش عمومی شهر مهم ارزیابی کرد.

آفاقی به اقدامات پیشگیرانه دستگاه قضائی استان در معضلات ناشی از این نارسایی‌ها و تخلفات شهری اشاره کرده و از دستگاه‌های ذیربط خواست تا به وظایف قانونی خویش و مصوبات مربوطه هر چه سریع‌تر عمل کنند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل بیان کرد: ایجاد کمربند سبز در اردبیل و بازنگری در وضعیت سرعت‌گیرهای معابر و اعمال اصلاحات فنی و یا ایجاد در مناطق مورد نیاز مد نظر است و باید هر چه سریع‌تر این امر انجام شود.

کد خبر : 20775

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس