جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 21 فوریه 2022 | 14:35 ب.ظ
امام جمعه اردبیل:

نهادهای فرهنگی نسبت به مدیریت منابع انسانی توجه ویژه‌ای داشته باشند

نهادهای فرهنگی نسبت به مدیریت منابع انسانی توجه ویژه‌ای داشته باشند امام جمعه اردبیل گفت: نهادهای فرهنگی نسبت به مدیریت منابع انسانی توجه ویژه‌ای داشته باشند و مشکلات و موانع موجود را در این زمینه با توجه به این رویکرد برطرف کنند.

آیت‌الله سیدحسن عاملی در دیدار با مدیر حوزه علمیه خواهران کشور در اردبیل اظهار داشت: هجمه‌های فرهنگی با سنت‌های کمرشکن و تجملات افراطی سبب شده تا محصولات رسانه‌های تبلیغی همراه با القای موج مخرب الگوسازی از فرهنگ غربی باشد و شان و منزلت زنان را زیرسوال ببرد.

وی بیان کرد: در تمامی برنامه‌ریزی‌ها اجرای طرح‌ها و سیاست‌گذاری‌ها باید مرتبط با مسائل بانوان باشد تا اصلاح جامعه زنان به عنوان نقطه آغاز اصلاح اجتماع باشد و در این زمینه نهادهای فرهنگی وظیفه و رسالت خطیری و حساسی دارند که انتظار داریم به این مهم توجه ویژه‌ای گمارده شود تا شاهد تحقق اهداف مورد نظر باشیم.

امام جمعه اردبیل ادامه داد: بی‌توجهی به این رویکرد سبب خواهد شد تا جامعه ما با بسیاری از آسیب‌ها و معضلات مواجه شود که به همین منظور نهادهای فرهنگی نسبت به مدیریت منابع انسانی توجه ویژه‌ای داشته باشند و مشکلات و موانع موجود را در این زمینه با توجه به این رویکرد برطرف کنند.

عاملی تصریح کرد: تشکیل یک سیستم پیشرفته با در نظر گرفتن تحولات دنیا و متشکل از بانوان مجتهد و مبلغ اولویت کار حوزه علمیه خواهران است و امری لازم و ضروری است تا نسبت به تحقق اهداف مورد نظر گام‌های اساسی و هدفمند برداشته شود که این موضوع برای ما به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

وی اظهار کرد: نباید از هیچ تلاشی در راستای مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان دریغ شود چرا که امروز جنگ ما جنگ رسانه‌ها است و باید خودمان را در مقابله توطئه‌های دشمنان بیمه کنیم و اجازه ندهیم تا فرهنگ غرب در کشورمان غالب شود./تسنیم

کد خبر : 20751

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس