جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 21 فوریه 2022 | 14:32 ب.ظ

مهلت ارسال آثار جشنواره مطبوعات در اردبیل تمدید شد

مهلت ارسال آثار جشنواره مطبوعات در اردبیل تمدید شد مدیرعامل خانه مطبوعات استان اردبیل از تمدید مهلت ارسال آثار برای سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان اردبیل تا ۲۰ اسفندماه خبر داد.

مصطفی جمشیدی اظهار داشت: مهلت ارسال آثار تا ۲۰ اسفندماه به دلیل استقبال خوب خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان از سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان اردبیل تمدید شد.

مدیر خانه مطبوعات استان اردبیل تصریح کرد: این جشنواره با هدف تبادل تجارب و ارتقای سطح کیفی و کمی رسانه های مکتوب، شنیداری و بصری با مشارکت مطبوعات محلی، دفاتر نمایندگی خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و شبکه های اجتماعی استان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره با مشارکت خانه مطبوعات استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود، یادآور شد: نمایش آثار مطبوعاتی و رسانه ای، نشست های تخصصی، مسابقه و کارگاه های ویژه روزنامه نگاری با حضور اساتید مجرب از برنامه های جنبی این جشنواره خواهد بود.

جمشیدی خاطر نشان کرد: این جشنواره در ۱۲ محور تعریف شده که روزنامه نگاران و خبرنگاران مطبوعات محلی، خبرگزاری ها، پایگاه های خبری می توانند آثار خود را تا اسفندماه سال جاری به دبیرخانه آن واقع در خانه مطبوعات استان اردبیل ارسال کنند.

مدیر خانه مطبوعات استان اعلام کرد: از همه همکاران روزنامه نگاران و خبرنگاران دعوت می کنیم تا در این جشنواره حضور فعالی داشته باشند.

جمشیدی ادامه داد: بخش ویژه این جشنواره نیز شامل شعار سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها»، حوزه مدیریت شهری و شبکه های اجتماعی است./تسنیم

کد خبر : 20748

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس