پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 21 فوریه 2022 | 14:29 ب.ظ
استاندار اردبیل:

مدیران پرهیز از تنگ‌نظری‌ها را مبنای کار قرار دهند

مدیران پرهیز از تنگ‌نظری‌ها را مبنای کار قرار دهند استاندار اردبیل گفت: باید مدیران پرهیز از تنگ‌نظری‌ها را مبنای کار قرار دهند و حمایت از خیران را مد نظر داشته باشند.

سید حامد عاملی در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: حمایت از خیران مایه رشد و نشاط جامعه است که در این زمینه حمایت از خیران برای رسیدن به رشد و نشاط جامعه بیش از هر مسئله دیگری حائز اهمیت است و باید تمام توان خود را در این زمینه به‌کارگیریم.

وی با اشاره به این که باید مدیران پرهیز از تنگ‌نظری‌ها را مبنای کار قرار دهند، بیان کرد: اقدامات خیران برای کمک به نیازمندان و ترویج فرهنگ نوع‌دوستی امری بسیار لازم و ضروری است که در این زمینه با حمایت از خیران همکاری‌های لازم را در تسهیل امور به‌کارگیرند که در این زمینه اقدامات انجام یافته با اقدامات دیگر قابل قیاس نیست که به همین منظور باید اقدامات خیرین در راستای ترویج این فرهنگ مورد حمایت واقع شود.

استاندار اردبیل ادامه داد: اقدامات خیران با هیچ اقدام دیگری قابل قیاس نیست و در این زمینه راه‌اندازی مجموعه‌های منسجم برای کاهش آلام نیازمندان امری لازم و ضروری است که تمامی این اقدامات می‌تواند ما را در تحقق اهداف مورد نظر رهنمون شود که در این زمینه حمایت‌های خوبی توسط خیران در حال انجام است.

عاملی بیان کرد: تاسیس مراکز درمانی برای کودکان نیازمند و سرطانی نیز از اهم مواردی است که با جدیت در دستور کار قرار گرفته و در این زمینه مشارکت‌های خوبی در حال انجام است تا بتوانیم با مشارکت خیران و بهره‌گیری از ظرفیت متخصصان خدمت‌رسانی به آحاد جامعه را محقق کرده و به اهداف خود دست یابیم.

وی تصریح کرد: ارائه خدمات پزشکی و درمانی رایگان به افراد نیازمند نیز از دیگر مواردی است که با جدیت در دستور کار قرار گرفته و امید می‌رود با تلاش‌های انجام یافته شاهد بهبود وضعیت موجود باشیم و مشکلات و موانع موجود را برطرف کنیم که این مسئله به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است./تسنیم

کد خبر : 20745

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس