پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 21 فوریه 2022 | 14:21 ب.ظ
مدیرکل استاندارد استان اردبیل:

چهار هزار و ۴۰۰ نفر ساعت دوره آموزشی استاندارد در اردبیل برگزار شد

چهار هزار و ۴۰۰ نفر ساعت دوره آموزشی استاندارد در اردبیل برگزار شد مدیرکل استاندارد استان اردبیل از برگزاری چهار هزار و ۴۰۰ نفر ساعت دوره آموزشی برون‌سازمانی توسط این اداره کل در ۱۰ ماه سال جاری خبرداد.

هاشم علایی  اظهارکرد: این دوره‌ها برای مدیران کنترل کیفی ، کارشناسان استاندارد و سایر مخاطبان استان اعم از مصرف‌کنندگان، تولیدکنندگان و صادرکنندگان برگزار شده است که نسبت به برنامه مصوب اداره کل ۹۲ درصد تحقق عملکرد داشته است.

وی گفت: عناوین دوره‌های برگزار شده شامل دوره‌های آموزشی ایزو ۱۷۰۴۳ آشنایی با تایید صلاحیت برگزارکننده آزمون مهارت و آشنایی با ایزو ۱۷۰۲۵ الزامات عمومی برای احراز صلاحیت مراکز آزمون و کالیبراسیون و آشنایی با استاندارد ملی ۱۲۰۰۰ غذای حلال و آشنایی با مبانی و مفاهیم بهره‌وری بوده است.

او با بیان اینکه نقش مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی در ارتقای کیفیت محصولات تولیدی بسیار حائز اهمیت و کلیدی است، افزود: طبق آیین‌نامه تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت در راستای ارتقای سطح علمی و فنی ، این افراد باید سالانه حداقل سالانه ۱۶ نفر ساعت دوره آموزشی را با موفقیت طی کنند.

او افزود: در اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و برون‌سپاری امور تصدی‌گری به بخش خصوصی، برخی از دوره‌های آموزشی برگزار شده برای مدیران کنترل کیفیت، کارشناسان استاندارد و سایر افراد با همکاری شرکت‌های آموزشی همکار تایید صلاحیت شده اداره کل استاندارد استان انجام شد.  /ایرنا

 

کد خبر : 20736

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس