جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 20 فوریه 2022 | 12:01 ب.ظ
رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان:

با مدیریت جهادی توانسته ایم کشت و صنعت مغان را به ثبات برسانیم

با مدیریت جهادی توانسته ایم کشت و صنعت مغان را به ثبات برسانیم رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت با سلطانی، مدیرکل توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی دیدار و گفتگو کرد.

قاسم محمدی در این دیدار گفت: این بنگاه اقتصادی وظایفی در حوزه تولید محصولات زراعی، دامی و باغی دارد و در کنار آن صادرات محصولات تولیدی دغدغه مجموعه می باشد و ایجاد منطقه آزاد مزید بر علت آن است.

وی با بیان اینکه نگاه مدرن به صادرات فروش و بازرگانی را به سرانجام می رساند، اظهار داشت: از بدو استقرار در شرکت با مدیریت جهادی بصورت شبانه روز و با دقت و حساسیت کامل توانسته ایم ثبات و آرامش ایجاد کنیم.

محمدی خاطرنشان کرد: البته این امر به همت پرسنل تلاشگر و هدایت گری های وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی محقق شده است و ما نیز نهایت کوشش خویش را جهت اجرایی کردن و تحقق اهداف دولت بکار خواهیم بست.

مدیرکل توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی نیز در این دیدار گفت: ماموریت ما در اداره کل توسعه صادرات وزارت جهادکشاورزی درخصوص توسعه صادرات بوده و برای تولید باید بازار هدف را در جهان مشخص کنیم.

محرم سلطانی اظهار داشت: در سطح دنیا همه بدنبال تولید باکیفیت هستند و بر این اساس در شرکت مغان نیز سیاست گذاری ها براین اساس تدوین و اجرایی شود.

وی افزود: صادرات فرآیندهایی دارد که باید اعمال شود و با کسب گواهی سلامت و بهداشت محصولات امکان صادرات وجود خواهد داشت.

سلطاتی ادامه داد: منطقه مغان منطقه ای کشاورزی با تولیدات باکیفیت بوده و ما نیز باید به این مسائل و گواهی ها حساس باشیم و آنها را در برنامه تولیدی شرکت بگنجانیم.

مدیرکل توسعه صادرات وزارت جهادکشاورزی با تاکید بر لزوم ورود شرکت به بحث کشاورزی قراردادی گفت: در کنار تولید انبوه محصولات متنوع، فرودگاه پارساباد و پایانه صادراتی بیله سوار پتانسیل های خوبی برای صادرات است.

وی افزود: شناسنامه دار کردن محصولات تولیدی از وظایف اصلی دفتر توسعه صادرات در وزارتخانه می باشد و بایستی تراز کیفی محصولات تولیدی از منفی به مثبت سیر کند.

سلطانی پس از این دیدار، از بخش های مختلف کشت و صنعت و دامپروری مغان بازدید کرد.

کد خبر : 20730

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس