پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 16 فوریه 2022 | 13:35 ب.ظ
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل :

طرح محرومیت‌زدایی در ۴۹ محله کم‌برخوردار اردبیل اجرا می‌شود

طرح محرومیت‌زدایی در ۴۹ محله کم‌برخوردار اردبیل اجرا می‌شود مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از اجرای طرح محرومیت‌زدایی در ۴۹ محله کم‌برخوردار این استان خبر داد.

بهزاد ستاری در این زمینه تشریح کرد: این محله‌ها در شهرستان‌های خلخال، پارس‌آباد، اردبیل و مشگین‌شهر مشخص شده که از این تعداد ۳۴ محله سهم بهزیستی، هشت محله سهم کمیته امداد، چهار محله سهم جمعیت هلال احمر و سه محله سهم ستاد اجرایی فرمان امام  (ره) است.

وی با اشاره به شناسایی نیازمندان واقعی در محله‌های پرآسیب با اجرای این طرح افزود: نیازمندان جامانده در این قالب از سوی دستگاه‌های متولی شناسایی و نسبت به رفع مشکلات و کاهش آسیب‌های احتمالی این محله‌ها اقدام خواهد شد.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل، توانمندسازی اجتماعی محله‌ها را از جمله مزیت‌های این طرح برشمرد و بیان کرد: با توانمندسازی محله‌های کم‌برخوردار و شناسایی آسیب‌های مربوط به اعتیاد، بیکاری، طلاق، معلولیت‌ها و کودک‌آزاری می‌توان گام‌های موثری در این راستا برداشت.

وی با اشاره به فعالیت ۴۳ مرکز مثبت زندگی در استان اردبیل، اضافه کرد: این مراکز به عنوان بازوان اجرایی بهزیستی در محله‌ها هستند که خدمات پایه‌ای و سطح یک را ارایه می‌کنند و امید می‌رود تا پایان سال‌جاری ۶ مرکز دیگر هم به این تعداد اضافه شود./ایرنا

کد خبر : 20683

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس