پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 16 فوریه 2022 | 13:11 ب.ظ
معاون استاندار اردبیل:

مدیران جدید با پرکاری نقص گذشته را جبران کنند

مدیران جدید با پرکاری نقص گذشته را جبران کنند معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل گفت: مدیران جدید در دولت سیزدهم باید با پرکاری خلأ‌ها و نقصان گذشته را به نحوه شایسته‌ای جبران کنند.

 کاظم دبیر در مراسم معارفه مدیرکل جدید محیط زیست استان اردبیل اظهار کرد: در حوزه محیط زیست همواره شاهد دفاع مدیران این مجموعه در تصویب و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های صنعتی، گردشگری و عمرانی بودیم که این خود نشان می‌دهد شاخصه‌های زیست محیطی همواره مورد توجه و دقت نظر است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه جوامع انسانی به سرعت در حال رشد است و در فعالیت‌های اقتصادی، عمرانی و تحول‌آفرین سرعت این تحولات و پیشرفت‌ها ملموس است، بهتر است شاخصه‌های زیست محیطی بیش از گذشته مورد توجه و دقت نظر قرار گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل گفت: دولت نگاه ویژه‌ای را به حوزه محیط زیست دارد و همواره سعی دارد تا پیوست‌های زیست محیطی در اجرای پروژه‌ها و طرح‌های مختلف مورد توجه قرار گیرد.

دبیر افزود: دولت سیزدهم در تلاش است تا در مسیر توسعه استان اردبیل به مؤلفه‌های محیط زیست سالم، پاک و عاری از هرگونه آلودگی توجه شده و زندگی مردم به دور از دغدغه‌ها و نگرانی‌های جاری باشد.

وی در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: شعار اصلی دولت مردمی رئیسی پاکدستی، مردم‌داری و همچنین پرکاری است که در این زمینه شایسته است مدیران جدید که در استان فعالیت خود را آغاز می‌کنند به این ویژگی‌ها توجهی جدی داشته باشند.

دبیر اضافه کرد: مدیران با پرکاری می‌توانند وظیفه خطیر خود را در مسیر توسعه استان انجام دهند که این امر می‌تواند زمینه‌ساز یک مدیریت منطقی با الگوهای درست باشد.

وی پرهیز از افراط و تفریط تجربه شده در سال‌های گذشته را در عرصه مدیریتی یادآور شد و بیان کرد: به دور از احساسات و رفتارهای غیرمنطقی سعی خواهد شد تا در دوره جدید مدیریت استان کارها بر اساس اصول منطقی و عقلانی به پیش رفته و جلوی ضرر و زیان‌ها به موقع گرفته شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل از مدیرکل جدید محیط زیست استان خواست تا در کنار توجه به پرکاری، پاکدستی و تلاش مستمر در جلب رضایت مردم، زمینه پیشبرد اهداف عالی در اجرای قوانین مرتبط با محیط زیست را مورد دقت قرار دهد.

کد خبر : 20658

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس