جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 13 فوریه 2022 | 21:15 ب.ظ
معاون اقتصادی رئیس جمهور در بازدیداز غرفه شرکت کشت و صنعت مغان:

انتظار از کشت و صنعت مغان با وجود مدیران جهادی بالا است

انتظار از کشت و صنعت مغان با وجود مدیران جهادی بالا است معاون اقتصادی رئیس جمهور از غرفه شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای ‌جهادی کشور که در محل مصلای بزرگ امام خمینی تهران از ۲۴ الی ۲۶ بهمن برگزار می‌شود، بازدید کرد.

محسن رضایی در این بازدید با تجلیل از نقش شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در خودکفایی محصولات کشاورزی، به ویژه گوشت قرمز گفت: انتظار می‌رود با توجه به پتانسیل های موجود و پرسنل توانمند در کشت و صنعت مغان در عرصه توانمندی و دستاوردهای جهادی شرکت مغان بسیار فراتر از امروز باشد.

وی از مدیران مجموعه کشت و صنعت مغان به عنوان مدیران جهادی در عرصه تولید و اشتغالزایی نام برد و اظهار داشت: مدیریت جدید شرکت می تواند نقش بسزایی در تولید انواع محصولات زراعی داشته باشد و انتظارات ما از این بنگاه اقتصادی بالاتر از این می باشد.

در این بازدید قاسم محمدی رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان نیز با اشاره به اشتغال ۵۰۰۰ هزار نفری در شرکت به طور مستقیم و غیرمستقیم خواستار توجه جدی به مرحله تولید در این شرکت و نقش آن در تمامی حوزه های اقتصادی اجتماعی و سیاسی منطقه شده و خواستار حمایت ویژه مسئولین کشوری نسبت به پیشرفت شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گردید.

مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی نیز در این بازدید با اشاره به ظرفیت‌های شرکت کشت و صنعت مغان در زمینه تولید گوشت قرمز، گفت: با توجه به افزایش دام در شرکت کشت وصنعت و دامپروری مغان و توانمندی های این مجموعه، می توانیم از واردات گوشت به تولیدکننده و صادرکننده گوشت قرمز برسیم.

بزرگی اذعان داشت: در واقع نام خیابان برزیل که شرکت پشتیبانی امور دام در آن قرار دارد، باتوجه به قابلیت های شرکت مغان جهت معرفی بیشتر می‌تواند به عنوان خیابان” کشت و صنعت مغان” تغییر نام یابد.

اسدالله محسن زاده مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان نیز ضمن ابلاغ سلام گرم مردم منطقه مغان به معاون محترم اقتصادی رئیس جمهور از آمادگی شرکت کشت و صنعت مغان برای تامین ۲۰ هزار تن گوشت در سال خبر داد و افزود: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان با مجموعه فعالیت‌های جهادی در راستای تامین امنیت غذایی کشور گام‌های جدیدی برداشته و امیدواریم با حمایت های ویژه از سوی مسئولین استانی و کشوری خصوصا با اختصاص به موقع اعتبار ابلاغی از سوی رئیس جمهورمحترم در سفر اخیرشان به دشت مغان، شاهد شکوفاتر شدن بیش از پیش شرکت باشیم.

کد خبر : 20643

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس