پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: شنبه 12 فوریه 2022 | 17:44 ب.ظ
با حضور رئیس جهاد دانشگاهی کشور؛

مجتمع سلامت جهاد دانشگاهی اردبیل کلنگ زنی شد

مجتمع سلامت جهاد دانشگاهی اردبیل کلنگ زنی شد مجتمع سلامت جهاد دانشگاهی اردبیل با حضور رئیس جهاد دانشگاهی کشور کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی احداث مجتمع سلامت جهاد دانشگاهی استان اردبیل با حضور دکتر حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی، دکتر عیسی علیزاده، معاون هماهنگی و امور مجلس جهادانشگاهی و دکتر علی محمدیان اردی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی اردبیل آغاز شد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل، ۲۳ بهمن در مراسم کلنگ‌زنی این پروژه گفت: این پروژه در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۷۵ مترمربع با ۲ هزار متر مربع زیر بنا در ۴ طبقه در شهرک نیاش اردبیل احداث خواهد شد.

مهران اوچی اردبیلی، هدف از احداث این مجتمع را توسعه فعالیت‌های مرکز درمان ناباروری و ایجاد بستر مناسب برای ارائه خدمات درمانی و پزشکی جهاد دانشگاهی در سطح استان اردبیل عنوان و خاطرنشان کرد: کارفرمای این مجتمع جهاد دانشگاهی استان اردبیل و مشاور آن شرکت مهندسین مشاور نقش ماندگار است و سعی خواهد شد کار احداث آن با مساعدت مسئولان کشوری و استانی در سریع ترین زمان ممکن انجام گیرد.

کد خبر : 20620

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس