پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 11 فوریه 2022 | 14:37 ب.ظ

استخدام ۱۷۴ نفر در دادگستری اردبیل/ آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی قوه‌ قضاییه در استان اردبیل

استخدام ۱۷۴ نفر در دادگستری اردبیل/ آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی قوه‌ قضاییه در استان اردبیل رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از انجام ثبت‌نام آزمون استخدامی قوه قضائیه از روز سه‌شنبه ۱۹ بهمن‌ماه به مدت ده روز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم مهران اوچی اردبیلی با بیان این خبر افزود: با برگزاری این آزمون ۱۷۴ نفر در رشته‌های مختلف شغلی در دادگستری کل استان اردبیل استخدام خواهد شد.
وی اضافه کرد: آزمون استخدامی قوه قضاییه هم‌زمان با سراسر کشور نیمه اول اسفندماه سالجاری توسط معاونت آموزش جهاددانشگاهی در استان اردبیل برگزار می‌شود.
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل ادامه داد: ثبت‌نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی: https://hrtc.ir انجام می‌گیرد.
اوچی اردبیلی بیان کرد: متقاضیان شرکت در  آزمون استخدامی قوه قضائیه باید در مهلت اعلام شده پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام کنند.
وی اضافه کرد: قوه قضاییه از طریق این آزمون ۹ هزار و ۶۰۰ نفر از افراد واجد شرایط را در ادارات دادگستری کل استان‌ها به‌ صورت پیمانی استخدام خواهد کرد.

کد خبر : 20612

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس