جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 13 فوریه 2022 | 14:31 ب.ظ
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل:

استانداری اردبیل در راستای نیل به اهداف فناورانه، در کنار جهاد دانشگاهی خواهد بود

استانداری اردبیل در راستای نیل به اهداف فناورانه، در کنار جهاد دانشگاهی خواهد بود معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: جهاد دانشگاهی با ایجاد بسترهای مناسب، زمینه بهره‌مندی مردم از خدمات و دستاوردهای علمی، پزشکی، فناورانه و سلامت این نهاد را در کشور فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، رضا قاسمیان۲۳ بهمن در مراسم آغاز به کار خط تولید نشاسته صنعتی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، اقدام ارزشمند جهاد دانشگاهی در ایجاد مرکز درمان ناباروری در استان اردبیل را یادآور شد و بیان کرد: ایجاد امید در زندگی زوجین نابارور و تولد فرزند در این خانواده‌ها از دستاوردهای ارزشمند این نهاد انقلابی است که جای تقدیر دارد.

وی راه اندازی خط تولید نشاسته در اردبیل با همت محققان این استان را اقدامی مؤثر برای اقتصاد و حوزه فناوری استان برشمرد و اظهار کرد: دورریز محصول استراتژیک سیب‌زمینی اردبیل در این کارخانه فرآوری شده و در صنعت حفاری مورد استفاده قرار می‌گیرد که در حوزه اختراعات و اکتشافات برگ برنده‌ای برای اردبیل محسوب می‌شود.

قاسمیان از حمایت مسئولان استانی از چنین دستاوردهایی خبر داد و خاطرنشان کرد: مجموعه استانداری اردبیل در راستای نیل به اهداف فناورانه و ایجاد زمینه اشتغال، کارآفرینی و تولید انواع دارو بر پایه گیاهان دارویی همواره در کنار جهاد دانشگاهی خواهد بود.

کد خبر : 20609

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس