پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: شنبه 12 فوریه 2022 | 10:38 ق.ظ
امام جمعه اردبیل تاکید کرد؛

ضرورت راه اندازی مرکز تحقیقات سرطان توسط جهاد دانشگاهی در اردبیل

ضرورت راه اندازی مرکز تحقیقات سرطان توسط جهاد دانشگاهی در اردبیل نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل بر ضرورت راه اندازی مرکز تحقیقات سرطان توسط جهاددانشگاهی در استان اردبیل تاکید کرد.

آیت الله سیدحسن عاملی شامگاه جمعه در نشست با رئیس جهاد دانشگاهی کشور با اشاره به موضوع جهاد تبیین مدنظر مقام معظم رهبری، اظهار کرد: سرعت تحولات علمی دنیا بسیار بالاست و اگر پا به پای تحولات علمی دنیا حرکت نکنیم، همه چی را باخته‌ایم.

وی جهاد دانشگاهی را مولود انقلاب اسلامی دانست و افزود: بزرگترین خدمت، خدمت علمی است و در همین راستا فعالیت‌های جهاد دانشگاهی بسیار ارزشمند است.

آیت‌الله عاملی با اشاره به فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در حوزه درمان ناباروری، تصریح کرد: معالجه یک خبرنگار ضد ایرانی خارجی در یکی از مراکز درمان جهاد دانشگاهی، باعث تغییر دیدگاه وی نسبت به جمهوری اسلامی ایران شده است.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل ورود جهاد دانشگاهی به عرصه‌های حساس را بسیار ارزشمند دانست و گفت: جهاد دانشگاهی مسئولیتی خطیر در استقلال اقتصادی کشور دارد.

وی بدترین محاصره را محاصره تکنولوژی عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه استان اردبیل دارای جوانان نخبه و نیروی انسانی شایسته است، از جهاد دانشگاهی انتظار می‌رود در راه اندازی مجموعه‌های خود در استان‌ها، توجه ویژه ای به استان اردبیل داشته باشد.

امام جمعه اردبیل به ضرورت راه اندازی مرکز تحقیقات سرطان توسط جهاد دانشگاهی در استان اردبیل تاکید کرد و گفت: در همین خصوص مجموعه استان به صورت همه جانبه با جهاد دانشگاهی همکاری خواهد کرد.

کد خبر : 20587

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس