پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 11 فوریه 2022 | 18:23 ب.ظ
مدیرکل بنیاد مسکن اردبیل خبر داد؛

اجرای طرح هادی در ۲۹۰ روستای استان اردبیل

اجرای طرح هادی در ۲۹۰ روستای استان اردبیل مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل از اجرای طرح هادی در ۲۹۰ روستای استان اردبیل در سال‌جاری خبر داد.

فرهاد سبحانی  اظهار کرد: این طرح‌ها با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال در حال اجراست که ۳۷ مورد از آنها همزمان با دهه فجر افتتاح شد.

وی با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر و طلیعه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تصریح کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که مولود نظام اسلامی است گام‌های جدی و اساسی در توسعه و آبادانی روستاها برداشته که طرح هادی یکی از این طرح‌های موفق است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: استان اردبیل دارای یک‌هزار و ۱۷ روستای بالای ۲۰ خانوار است که مطالعه و تهیه طرح هادی کلیه این روستاها توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل انجام شده است.

سبحانی افزود: علاوه بر آن در تعداد ۱۸۰ روستای زیر ۲۰ خانوار استان نیز اقدام به تهیه طرح هادی شده که چشم‌انداز توسعه عمران و آبادانی روستاها را تبیین می‌کند.

وی به بازنگری در طرح‌های هادی روستایی اشاره کرد و ادامه داد: از زمان مطالعه و تهیه طرح برخی از این روستاها، به بیش از ۱۰ سال گذشته که تاکنون در بیش از ۲۵۰ روستا بازنگری طرح‌های هادی صورت گرفته و نزدیک به ۶۵ روستای دیگر نیز در دست بازنگری است.

سبحانی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه اجرای طرح‌های هادی روستایی نیازمند اعتبارات مکفی در مقایسه با تهیه طرح و انجام مطالعات آنهاست، بروز برخی مشکلات مالی بر تسریع روند اجرایی تأثیر گذاشته بود که در سایه تلاش همکاران، مساعدت مسئولان استانی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، بنیاد مسکن استان اردبیل توانسته کماکان برای توسعه عمران و آبادانی روستاها اقدام کند.

وی اضافه کرد: با به کارگیری جزئیات مشخصات فنی در مقایسه با سایر استان‌ها اردبیل رتبه ممتاز را از حیث کیفیت اجرا در این طرح به خود اختصاص داده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل ادامه داد: در سال‌جاری در ۲۹۰ روستا با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال پروژه‌های طرح هادی در دست اجراست که تعداد ۳۷ مورد آن در دهه مبارک فجر افتتاح شد.

کد خبر : 20577

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس