پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 11 فوریه 2022 | 13:14 ب.ظ

شکوه حضور مردم اردبیل در زیر برف/صلابت اردبیلی‌ها دیدنی است

شکوه حضور مردم اردبیل در زیر برف/صلابت اردبیلی‌ها دیدنی است در یوم‌الله ۲۲ بهمن به رغم شرایط کرونایی و آب و هوای نامساعد، اردبیلی‌ها با شکوه هر چه تمامتر در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی حاضر شده و فجر چهل و سوم را جشن گرفتند.

از اولین ساعات صبح جمعه به رغم بارش برف و آب و هوای نامساعد، راهپیمایی خودرویی و موتوری از میدان بسیج اردبیل آغاز شد تا با وجود محدودیت حضور آحاد جامعه در خیابان‌ها و معابر اصلی شهرها و بخش‌های استان اردبیل، برای دومین سال متوالی خانواده‌های اردبیلی در قالب صدها خودرو و موتور عشق و دلدادگی خود را در یوم‌الله ۲۲ بهمن که یادآور پیروزی ملت ایران بر نظام شاهنشاهی است، به نمایش گذاشته و با به اهتزاز درآوردن پرچم انقلاب اسلامی بار دیگر تفسیر شایسته‌ای از محبت و دلدادگی به نظام بوده و ارادت خود را به امام و شهدا نشان دادند.

علاوه بر شهر اردبیل در سایر شهرهای استان نیز مردم همیشه وفادار و در صحنه در این روز خجسته در صحنه صیانت از دستاوردهای نظام اسلامی حاضر شدند تا بار دیگر با حضور خود تیری بر قلب دشمنان و نقطه اتکال وحدت و همگرایی در بین امت اسلامی باشند.

شکوه حضور اردبیلی‌ها در زیر برف/صلابت اردبیلی‌ها دیدنی است

در مسیرهای راهپیمایی خودرویی و موتوری پلیس راهور با اعمال محدودیت‌های ترافیکی سعی کرده تا روان‌سازی حرکت خودروهای عمومی و خانوادگی را فراهم آورد که اکثر این خودروها نیز به پرچم ۳ رنگ جمهوری اسلامی و شعارهای انقلابی آذین بسته شده است.

با وجود سختی شرایط آب و هوایی و برودت هوا تعدادی از اردبیلی‌ها نیز با در دست داشتن پرچم ۳ رنگ جمهوری اسلامی ایران با پای پیاده و همراه با خانواده در مسیر راهپیمایی حاضر شدند و با شعارهای خاطره‌انگیز ایام پیروزی انقلاب اسلامی نمایشی از اقتدار و صلابت نظام و دستاوردهای آن را به دنیا نشان دهند.

شکوه حضور اردبیلی‌ها در زیر برف/صلابت اردبیلی‌ها دیدنی است

در مسیر حرکت و برگزاری این مراسم ایستگاه‌هایی نیز با هدف توزیع پرچم، نقاشی کودکان و همچنین بروشور و اقلام فرهنگی به همت دستگاه‌ها و نهادهای انقلابی فراهم آمده تا شرکت‌کنندگان از آنها استفاده کنند.

قرار است قبل از خطبه‌های نماز جمعه شهر اردبیل آئین سخنرانی و قرائت قطعنامه پایانی راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن برگزار شود که علاوه بر اردبیل در سایر شهرها نیز چنین مراسمی تدارک دیده شده تا امت حزب‌اللهی با حضور در مصلی‌ها بتوانند شعارهای انقلابی و ارزشی سر داده و بار دیگر در سنگر مصلی‌ها از حیات طیبه انقلاب اسلامی دفاع کنند.

کد خبر : 20571

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس