پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 10 فوریه 2022 | 23:53 ب.ظ

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان اردبیل بمناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان اردبیل بمناسبت یوم الله ۲۲ بهمن بی شک ۲۲ بهمن، خروش ملتی را یادآوری می کند که در برابر نظامی مزدور که الفبای آن ظلم و ستم بود، با بنیانی مرصوص ایستاد و با انقلابی که دنیا را تکان داد، اقتدار و جاودانگی خود را در تاریخ ماندگار نمود.

حادثه ۲۲ بهمن و پیروزی انقلاب، پایان تحقیر ملت ایران بود.
(مقام معظم رهبری )
بی شک ۲۲ بهمن، خروش ملتی را یادآوری می کند که در برابر نظامی مزدور که الفبای آن ظلم و ستم بود، با بنیانی مرصوص ایستاد و با انقلابی که دنیا را تکان داد، اقتدار و جاودانگی خود را در تاریخ ماندگار نمود.

این یوم الله، یادآور وحدتی مقدس بود که ملت ایران دوشادوش هم تحت رهبری بزرگمردی الهی، راه پیروزی را برای خود هموار کرد و امروز در شرایطی پیروزی خود را جشن می گیرد که پس از گذشت ۴۳ سال از نصرت غرور آفرین خود، با ایمانی سترگ، پشتکاری و همتی وصف ناپذیر، از جان گذشتگی شیرمردان و شیرزنان و رهبری مدبرانه نائب بر حق حضرت مهدی(عج)  امام خامنه ای؛ بسیاری از توطئه ها و دسیسه های دشمنان داخلی و خارجی خنثی شده و به توفیقات عظیمی دست یافته است.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان اردبیل، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، با آرمان های انقلاب و رهبر فرزانه و عظیم الشان پیمانی دوباره می بندد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان اردبیل ضمن اعلام حمایت از مظلومان عالم و اعلام برائت و انزجار از سیاست ها، رفتارها و اعمال ددمنشانه استکبارگران، همه دوستداران انقلاب را به جهاد تبیین دعوت نموده و از صاحبان فکر و اندیشه می خواهد با درکی درست از تحولات بین المللی در تبیین درست از این تحولات کوشیده و به نوبه خود در ترویج فرهنگ و صدور انقلاب گام بردارند.

در پایان ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و چهارمین بهار آزادی، اعلام می داریم که این میهن اسلامی که امنیت و اقتدار آن ثمره خون پاک جوانان غیور و رزمنده است، جز با کار و تلاش و سازندگی، امکان توسعه ندارد و همه مجریان و مسئولان باید به تصوری صحیح از مسائل اقتصادی دست یافته و برای ساختن ایرانی قوی، تلاش جهادی را برنامه ریزی نمایند.

کد خبر : 20568

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس