پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 10 فوریه 2022 | 14:05 ب.ظ
مدیرکل تأمین اجتماعی اردبیل خبر داد:

پوشش فراگیر بیمه‌ای برای گروه سنی ۱۸ تا ۵۰ سال

سمیه درازی
پوشش فراگیر بیمه‌ای برای گروه سنی ۱۸ تا ۵۰ سال مدیرکل تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: طرح بیمه خانواده ایرانی با هدف پوشش بیمه‌ای افراد فاقد بیمه در گروه سنی ۱۸ تا ۵۰ سال در استان اردبیل اجرایی و عملیاتی می‌شود.

افشین شیرزاده در نشست هماهنگی اجرای طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی در اردبیل اظهار کرد: به میمنت دهه فجر و در آستانه ۲۲ بهمن سازمان تأمین اجتماعی با اجرای طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی تلاش می‌کند تا خانواده‌هایی که از پوشش بیمه‌ای بی‌بهره هستند، از مزایای این طرح استفاده کنند.

وی تصریح کرد: با تلاش دولت مردمی و همکاری سازمان تأمین اجتماعی مقرر شده تا با پرداخت هزینه‌ای اندک در گروه سنی ۱۸ تا ۵۰ سال افرادی که فاقد هرگونه بیمه هستند و یا در پرداخت مبالغ بیمه‌ای کوتاهی کرده و قطعی بیمه داشتند، از مزایای این طرح استفاده کنند.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان اردبیل هزینه پرداختی برای پوشش بیمه‌ خانواده ایرانی را ۳۱۸ هزار تومان تا ۴۷۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: ۲ نرخ تعیین شده برای خانوارهای کم جمعیت و پرجمعیت است که می‌توانند از مزایای بازنشستگی، از کارافتادگی، فوت و همچنین پوشش بیمه‌ای درمانی بهره‌مند شوند.

شیرزاده افزود: سازمان تأمین اجتماعی به عنوان سازمان فراگیر بیمه‌ای در کشور خدمات مختلفی را در قالب مراکز ملکی و طرف قرارداد به بیمه‌شدگان ارائه می‌کند که قطعا این پوشش بیمه‌ای نیز زمینه رضایتمندی مردم را فراهم می‌آورد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: همشهریانی که تاکنون تحت پوشش هیچ بیمه‌ای قرار نگرفتند با مراجعه به سامانه تأمین اجتماعی می‌توانند در این طرح شرکت کرده و به صورت غیرحضوری ثبت‌نام کنند.

شیرزاده اضافه کرد: در صورت نیاز شعبات تأمین اجتماعی نیز آمادگی ثبت‌نام افراد واجد شرایط با مدارک کارت ملی، شناسنامه و یک قطعه عکس را دارند تا در طرح خانواده ایرانی سازمان تأمین اجتماعی آنها را به عضویت این بیمه دربیاورند.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان اردبیل بیان کرد: در صورت ثبت‌نام غیرحضوری دیگر نیازی به ارائه مدارک نخواهد بود چرا که بارگذاری مدارک به صورت راحت و از طریق سایت اینترنتی انجام خواهد شد.

کد خبر : 20555

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس