جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 10 فوریه 2022 | 14:00 ب.ظ

تعرفه ترجیحی برای توسعه فرهنگ و اقتصاد اردبیل تعریف می‌شود

تعرفه ترجیحی برای توسعه فرهنگ و اقتصاد اردبیل تعریف می‌شود استاندار اردبیل گفت: راه‌اندازی بارانداز ریلی پارس‌آباد و تعریف تعرفه ترجیحی برای توسعه حوزه‌های مختلف مبنای کار است.

سیدحامد عاملی اظهار داشت: نیازمند توسعه ارتباطات با کشورهای همسایه هستیم که می‌توان به راه‌اندازی بارانداز ریلی پارس‌آباد و  تعریف تعرفه ترجیحی برای توسعه اقتصاد و بحث فرهنگی و ورزشی اشاره کرد که برای ما بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

وی بیان کرد: برخی پروژه‌ها برای توسعه و پیشرفت استان نیازمند اجرایی شدن هستند که اولویت اجرایی برای تامین منابع برای اجرای پروژه‌های مهم استان بسیار مهم و ارزشمند است.

استاندار اردبیل ادامه داد: از اهداف مهم و موثر اختصاص اعتبارات از سفر رئیس‌جمهور به استان اردبیل رقم خورده است که در نخستین فرصت برنامه‌ریزی شده تا این سفر تحقق یابد و منابعی برای اجرای پروژه‌ها انجام یافته که خوشبختانه در این سفر منابعی بیشتر از آن چیزی که نیاز داریم اختصاص می‌یابد.

عاملی تصریح کرد: اختصاص ۸۰۰۰ میلیارد تومان ارزش اعتبارات بود که به پروژه‌ها و طرح‌های اقتصادی اختصاص می‌یابد .

استاندار اردبیل افزود: یک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از این اعتبارات برای استان اردبیل اختصاص یافته که انتظار می‌رفت بیشتر از آن باشذ.

عاملی تصریح کرد: در حال حاضر بودجه سال آینده ۳۲۰۰ میلیارد تومان است که برای جلوگیری از عقب‌ماندگی اجرای پروژه‌های زیرساختی استان نیازمند تامین منابع مهم مالی هستیم.

وی اظهار کرد: در حدود ۶۸۰ میلیارد تومان از سفر رئیس‌جمهور به صورت نقد برای پروژه‌ها در نظر گرفته شده و اجرای پروژه‌ها در حال حاضر با سرعت خوبی در حال اجراست.

استاندار اردبیل افزود: درصدد هستیم اجرای پروژه‌های سال آینده را با روند مناسبی اجرا کنیم که این موضوع به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است و باید مورد توجه واقع شود./تسنیم

کد خبر : 20551

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس