پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 10 فوریه 2022 | 13:52 ب.ظ
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل:

جزئیات راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن در اردبیل اعلام شد

جزئیات راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن در اردبیل اعلام شد رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: راهپیمایی خودرویی خانوادگی و موتوری در شهرستان اردبیل راس ساعت ۱۰ صبح از مسیر میدان شریعتی تا میدان جهاد برگزار می‌شود که ورود برای راهپیمایی خودرویی و موتوری از میدان بسیج است.

 حجت الاسلام حسن باقری اظهار داشت: ندای تکبیر «الله اکبر» امشب همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز طنین انداز خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: از عموم شهروندان دعوت می شود تا در این مراسم معنوی که به یاد سال ۵۷ همه ساله اجرا می‌شود مشارکت داشته باشند.

این مقام مسئول افزود: این ویژه برنامه در ساعت ۲۱ همزمان با سراسر کشور اجرا می‌شود و با توجه به افزایش شیوع بیماری کرونا در سطح استان راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر اردبیل نیز به صورت رژه خودرویی و موتوری خواهد بود.

وی اظهار کرد: از همه شهروندان که در این مراسم حضور خواهند داشت تقاضا داریم که پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را به خوبی رعایت کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ادامه داد: این تصمیم برای افزایش حفظ سلامتی جامعه و مردم استان است و امیدواریم بتوانیم در سال های آتی به صورت صفوف به هم فشرده راهپیمایی همچون سال های قبل را شاهد باشیم.

وی اظهار کرد: با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر استان اردبیل، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال در کلیه شهرستان‌ها و بخش‌های استان با شعار محوری “جشن ملی ۱۴۰۰” به صورت خودرویی خانوادگی و موتوری برگزار می‌شود.

وی بیان کرد:راهپیمایی خودرویی خانوادگی و موتوری در شهرستان اردبیل راس ساعت ۱۰ صبح از مسیر میدان شریعتی تا میدان جهاد برگزار می‌شود که ورود برای راهپیمایی خودرویی و موتوری از میدان بسیج خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل تصریح کرد:سخنران ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در شهرستان اردبیل حجت الاسلام سید محمدرضا میر تاج الدینی نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی خواهد بود که تجمع مردمی نیز در محل میدان مصلی برگزار می شود.

وی گفت: زمان و مسیر برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستانها نیز توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در شهرستان‌های استان اعلام می شود.

باقری افزود:راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در کلیه شهرستان ها،بخش ها و برخی دهستان های استان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به صورت خودرویی خانوادگی و موتوری برگزار می شود.

رئیس ستاد دهه فجر استان اردبیل بیان کرد:مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان اردییل باری دیگر با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن،ضمن تجدید پیمان مجدد با آرمان های معمار کبیر انقلاب و شهدای ایران اسلامی،پشتیبانی خود از رهبر معظم انقلاب اسلامی را به نمایش می گذارند.

باقری با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش اقتدار و عزت ایران اسلامی است،افزود:اعلام مخالفت و انزجار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن از سیاست‌های آمریکا و استکبار جهانی نشان دهنده این است که ملت ما به رغم گذشت ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی دست از آرمان‌های خود که همان مخالفت با زورگویان و رژیم‌های غاصب است،دست برنداشته‌اند.

وی با دعوت از عموم مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان برای حضور در راهپیمایی خودرویی و موتوری،افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بدلیل شرایط حساس منطقه ای و بین المللی،برای نمایش اقتدار کشورمان از اهمیت ویژه برخوردار است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل از مردم همیشه در صحنه استان خواست پرچم جمهوری اسلامی و تصاویر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را در راهپیمایی خودرویی و موتوری به همراه داشته باشند./تسنیم

کد خبر : 20548

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس