جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 10 فوریه 2022 | 13:49 ب.ظ
مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل:

ارتباط خانواده‌ها با مدارس بیشتر شود

ارتباط خانواده‌ها با مدارس بیشتر شود مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با هدف ارتقای فعالیت‌های آموزشی و پرورشی مدارس، ارتباط خانواده‌ها و مدارس باید بیش از پیش تقویت شود.

 احمد ناصری  در آیین  افتتاحیه اتاق فکر اولیا در آموزشگاه ابتدایی پسرانه شاهد ۱ ناحیه ۲ اردبیل افزود: مدارس دارای بزرگترین سرمایه بنام خانواده می‌باشند و خانواده‌ها به عنوان اصلی‌ترین واحد اجتماعی دارای کارکردهای مهم هستند و ارتباط مستمر و هماهنگ این ۲ نهاد تربیتی می‌تواند در پیشبرد موثر اهداف آموزشی و تربیتی دانش‌آموزان نقش کامل خود را ایفا کند.

او مشارکت فکری، فرهنگی، عاطفی و آموزشی اولیا و تقویت، هماهنگی و همسویی تربیتی و آموزشی خانه و مدرسه، جلب همکاری اولیای دانش آموزان برای مشارکت و ارتقای کیفیت فعالیت‌های مربوط و ارائه پیشنهادهای لازم به مدیر مدرسه، همکاری و مشارکت با مدیر مدرسه در اجرای فعالیت‌های پرورشی، برگزاری اردوهای دانش‌آموزی و بازدید از مراکز علمی را از اهداف شکل‌گیری اتاق فکر اولیا در مدارس ذکرکرد.

وی افزود: والدین می‌توانند با حضور در اتاق فکر مدارس طی ساعات فعالیت مدارس از نزدیک با مشکلات و مسائل مدرسه آشنا شوند و با همفکری مدیر و معلمان مدرسه در رفع آن تلاش کنند.

ناصری با بیان اهمیت و ماندگاری خاطرات مدرسه در اذهان دانش‌آموزان گفت: امیدواریم با نقش‌آفرینی بیشتر اولیا و مربیان مدارس، شاهد شکل‌گیری خاطرات شیرین و ماندگار و اثربخش از ایام تحصیل باشیم.

مهرماه امسال ۲۵۳ هزار دانش‌آموز استان اردبیل فعالیت‌های آموزشی خود را آغاز کردند./ ایرنا

کد خبر : 20545

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس