جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 10 فوریه 2022 | 13:36 ب.ظ
معاون دادگستری کل استان:

مصمم به کاهش اعتیاد در اردبیل هستیم

مصمم به کاهش اعتیاد در اردبیل هستیم جلال آفاقی در بازدید از مرکز جامع درمان و بازتوانی معتادین اردبیل، با اشاره به دغدغه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری درخصوص سرقت، طلاق واعتیاد، سیر نزولی طلاق در استان در سایه اقدامات پیشگیرانه را دستاوردی ارزشمند دانسته، از همت موجود برای کاهش اعتیاد خبر داد.

جلال آفاقی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اردبیل درراس هیاتی مرکب از معاون اجتماعی دادستان مرکز استان، معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، از مرکز جامع درمان و بازتوانی معتادین اردبیل بازدید کرد.
دراین بازدید بر تقویت فعالیت های فرهنگی و ورزشی و همچنین دوره های مهارت آموزی برای معتادین تحت درمان تاکید شد.
آفاقی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان در حاشیه این بازدید، با اشاره به دستاورد ارزشمند اخیر در استان درخصوص کاهش آمار طلاق و سیر نزولی آن در سایه اقدامات پیشگیرانه، از برنامه های این معاونت برای کاهش اعتیاد و کنترل سرقت خبر داده، بر اقدامات شایسته سازمان ها و نهادها بر اساس وظایف قانونی تاکید کرد.
این مقام قضایی پیش از این نیز با هشدار به مدیریت های بخش های مختلف در دستگاهها وسازمان ها از تعقیب قانونی و بازخواست ها در قبال ترک فعل مسئولان خبر داده بود.
گفتنی است مرکز استان اردبیل در حال حاضر دارای دو کمپ فعال و یک مرکز درمان و بازتوانی برای معتادین می باشد.

کد خبر : 20533

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس