جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 9 فوریه 2022 | 20:12 ب.ظ
جانشین سپاه اردبیل:

انقلاب اسلامی دکترین نظام غرب و شرق را بی‌اثر کرد

انقلاب اسلامی دکترین نظام غرب و شرق را بی‌اثر کرد جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: جمهوری اسلامی ایران دکترین نظام غرب و شرق را بی‌اثر کرده و زمینه ظهور یک قدرت بی‌نظیر جهانی را به وجود آورد.

 الله شکر عبدی در یادواره شهدای والفجر ۸ در محلات ۱۳ گانه اردبیل اظهار کرد: با رهبری امام خمینی (ره) از سال ۴۲ زنگ خطر برای نظام‌های استبدادی و وابسته به شرق و غرب در ایران به صدا درآمد تا در نهایت در سال ۵۷ پیروزی انقلاب اسلامی شرایط متفاوتی را در دنیا و منطقه رقم زد.

وی تصریح کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی دست استکبار جهانی از یغماگری ایران و کشورهای منطقه کوتاه شد و امروز شاهد خروج ذلیلانه آمریکا و کشورهای مرتجع از منطقه بوده و آزادی و عزتمندی امت اسلامی را به عینه شاهد هستیم.

جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: جمهوری اسلامی ایران جبهه مقاومت و ایستادگی امت اسلامی را در برابر دشمنان تقویت کرد به گونه‌ای که امروز در بسیاری از کشورهای آسیا و حتی آفریقا زمینه بیداری امت اسلامی به شایستگی فراهم شده است.

عبدی یکی دیگر از نتایج و ثمرات پیروزی انقلاب اسلامی را رسیدن ملت ایران به خودباوری و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان برشمرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران زمینه عزت ملت ایران را در عرصه‌های علمی، فناوری‌های نوین، نظامی، نانو و… فراهم کرده و روز به روز این قدرت‌نمایی بیشتر جلوه‌گری می‌کند.

وی یاد و خاطره شهدای والفجر ۸ و دوران دفاع مقدس را گرامی داشت و خاطر نشان کرد: در این عملیات غرورآفرین رزمندگان اسلام با وحدت و همگرایی سعی کردند تا با عبور از سخت‌ترین مراحل به ویژه رودخانه عراق، شهر پاوه را تصرف کرده و نبض صادرات نفت عراق را از کار بیندازند.

عبدی این عملیات بزرگ و غرورآفرین با استراتژیک راهبردی را زمینه‌ساز سایر پیروزی‌های رزمندگان اسلام برشمرد و اضافه کرد: امروز باید این دستاوردها به نسل جوان و نوجوان انتقال داده شود تا ما بتوانیم در جبهه ایستادگی و مقاومت بیش از گذشته پیروز عمل کنیم.

وی با قدردانی از حضور گرم اهالی مناطق ۱۳ گانه اردبیل در این یادواره بیان کرد: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی سعی شد تا این یادواره با محوریت سردار شهید گنجگاهی در محلات وحدت، هاشمیه و سلمان‌آباد برگزار شده تا زمینه گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس فراهم آید.

در این مراسم مداحی و شعرخوانی شده و یاد و خاطره شهدا به فاتحه و نثار صلوات گرامی داشته شد.

کد خبر : 20523

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس