پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 9 فوریه 2022 | 20:07 ب.ظ
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل

مراسم ۲۲ بهمن در نقاط قرمز کرونایی استان اردبیل به صورت رژه خودرویی برگزار می‌شود

مراسم ۲۲ بهمن در نقاط قرمز کرونایی استان اردبیل به صورت رژه خودرویی برگزار می‌شود رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: مراسم گرامی‌داشت یوم‌الله ۲۲ بهمن در نقاطی از استان که در شرایط قرمز از نظر شیوع کرونا قرار دارند به صورت رژه خودرویی برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام حسن باقری روز چهارشنبه در این زمینه اظهار کرد: با توجه به شرایط کرونایی به وجود آمده در راستای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برای حفظ سلامت عمومی، مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در نقاط قرمز و نارنجی کرونایی به صورت خودرویی و موتوری با حضور اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.

وی افزود: حجت‌الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی، نماینده شهرستان‌های تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی نیز سخنران ویژه ۲۲ بهمن در شهر اردبیل خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل بیان کرد: همچنین به منظور تجدید میثاق با مقام معظم رهبری و آرمان‌های شهدا مراسم نورافشانی همزمان با بانگ الله اکبر در ساعت ۲۱ پنجشنبه برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: برپایی راهپیمایی مبین قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و از این رو حضور مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب ناامیدی دشمنان داخلی و خارجی و خوشحالی دوست‌داران و حامیان انقلاب خواهد شد.

پیش از شیوع ویروس کرونا در کشور، همه ساله سالروز قیام مردم به رهبری امام خمینی (ره) و پیروزی انقلاب اسلامی بر رژیم ستمشاهی در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ با برگزاری راهپیمایی و مراسم فرهنگی گوناگون در نقاط مختلف استان اردبیل گرامی‌داشته می‌شد./ایرنا

کد خبر : 20520

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس