جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 9 فوریه 2022 | 19:55 ب.ظ
‍ مهندس بدری در جمع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل:

برای برقراری عدالت به بازبینی رفتارها و برنامه های اشتباه نیازمندیم

برای برقراری عدالت به بازبینی رفتارها و برنامه های اشتباه نیازمندیم سلسله نشست های نخبگانی و بصیرتی با عنوان “جهاد تبیین” با حضور مهندس بدری به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل با موضوع تبیین دستاوردهای عمرانی انقلاب اسلامی در کشور و استان، برگزار شد.

نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در این نشست، با گرامیداشت دهه فجر و یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: انقلاب اسلامی در نتیجه اراده خداوند و رهبری حضرت امام خمینی (ره) در دوازدهمین روز بهمن با ورود تاریخی رهبر کبیر انقلاب به میهن، به پیروزی رسید.

صدیف بدری افزود: از جمله اهداف و آرمان‌های انقلاب این بود که مردم خود برای سرنوشت خود و مملکت تصمیم بگیرند و از اصلی‌ترین آرمان‌های انقلاب نیز بحث برقراری عدالت است.

وی با اذعان به اینکه بعد از گذشت ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی و عمدتاً در سخت‌ترین شرایط تحریمی دستاوردها و پیشرفت‌های فراوانی در عرصه‌های مختلف زیرساختی، آموزشی، مهندسی، فناوری و صنعت داشته‌ایم، گفت: حال چرا می‌بینیم که در برخی حوزه‌ها از جمله اقتصادی، فرهنگی و از آنچه در آرمان‌های انقلاب ما بود فاصله گرفته‌ایم و نتوانسته‌ایم شرایط مطلوب را ایجاد کنیم بنابراین بایستی با تلاش بیشتر این فاصله ها را کم کنیم.

بدری با بیان اینکه راه‌آهن اردبیل خوشبختانه در مراحل نهایی قرار داشته و هم‌اکنون با پیشرفت فیزیکی بالای ۹۲ درصد و با همت دولت سیزدهم در سال آینده به بهره‌برداری رسیده و ادامه آن تا پارس‌آباد مغان را شاهد خواهیم بود، افزود: از اهداف دیگر توسعه استان اردبیل، ایجاد ارتباط بزرگراهی مرکز استان با مرکز کشور و سایر شهرستان‌های استان و همچنین توسعه هرچه بیشتر زیرساخت های فرودگاه اردبیل است.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس یادآوری کرد: در بحث پروژه‌های عمران شهری تا حد امکان در کنار مدیریت شهری بودیم و هستیم و اخذ بودجه های لازم برای پروژه‌های مهم نظیر پل قدس از جمله این همکاری ها بود و پیگیری برای عملیاتی شدن منطقه آزاد در استان نیز از دیگر اقدامات انجام گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: ما مسؤولان و نمایندگان بایستی با بازبینی رفتارها و برنامه‌های اشتباه، به آرمان‌های اصیل انقلاب بازگردیم و دولت نیز با ارائه برنامه مدون، زمینه برقراری عدالت و توسعه متوازن کشور را فراهم آورد.

کد خبر : 20505

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس