پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 8 فوریه 2022 | 14:05 ب.ظ

طرح‌ها و پروژه‌های دهه مبارک فجر در استان اردبیل به بهره‌برداری رسید

طرح‌ها و پروژه‌های دهه مبارک فجر در استان اردبیل به بهره‌برداری رسید همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر برنامه‌های مختلفی در استان اجرا و طرح‌ها و پروژه‌های مختلفی به بهره‌برداری رسید.

همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر برنامه‌های مختلفی در استان اجرا و طرح‌ها و پروژه‌های مختلفی به بهره‌برداری رسید.

یاسر عبداللهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استان اردبیل در مراسم افتتاح پروژه‌های شهرستان پارس‌آباد اظهار کرد: در شهرستان پارس‌آباد ۱۲ طرح اقتصادی با سرمایه‌گذاری ۲۰۷ میلیارد تومانی و اشتغال‌زایی برای ۲۳۵ نفر در دستور کار قرار گرفته و ۵ طرح اقتصادی نیز در این شهرستان بهره‌برداری شده است.

وی بیان کرد: بهره‌برداری از واحد گلخانه‌ای عیوض‌زاده، سردخانه دهنوی، سردخانه و انبار مرکز پخش محصولات میهن، جایگاه دو منظوره توزیع سوخت از طرح‌هایی هستند که مورد افتتاح قرار گرفته که امیدواریم نقطه عطفی برای توسعه اقتصاد و اشتغال استان است که امیدواریم بیش از پیش مورد توجه واقع شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استان اردبیل ادامه داد: بازدید از پروژه‌های راهسازی و طرح‌های سرمایه‌گذاری تولید ماشین‌آلات کشاورزی و تولیدی میلاد پوشاک نیز در دستور کار قرار گرفت تا آخرین وضعیت پروژه مورد بررسی قرار گیرد.

عبداللهی از بهره‌برداری از ۳ مجتمع گلخانه‌ای در مغان خبر داد و اظهار کرد: با انجام سرمایه‌گذاری‌ها و تحقق اشتغال‌زایی زمینه بهره‌برداری از این گلخانه‌های این منطقه فراهم شد که مورد توجه واقع شده است.

تکمیل طرح‌های آموزشی استان اردبیل

صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: سهمیه مازاد بر اعتبارات مصوبه سالانه از نوسازی مدارس دریافت شده و به همت نوسازی مدارس طرح‌های آموزشی و پرورشی متعددی در حال اجراست.

وی بیان کرد: هنرستان ۱۲ کلاسه نمین با مشارکت مسئولان کلنگ‌زنی شد و تا مهرماه ۱۴۰۲ آماده افتتاح خواهد بود که تمهیدات لازم در این زمینه به عمل آمده است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه‌های آموزشی که در سال ۹۷ عملیات احداث آن‌ها آغاز شده امسال به سرانجام رسیدند و با توجه به این که پروژه‌های مدرسه‌سازی به اتمام رسیده در این ایام شاهد بهره‌برداری از این طرح‌ها خواهیم بود و امیدواریم بتوانیم عملیات اجرایی این پروژه‌ها را شاهد باشیم.

بدری اظهار کرد: انتظار می‌رود اقدامات خدماتی هر چه سریع تر به اتمام برسد که به همین منظور انتظار می‌رود شاهد اتمام عملیات اجرایی این پروژه‌ها باشیم.

وی تصریح کرد: ۶ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت و ساز فضاهای آموزشی در شهرستان نیر انجام یافته که انتظار می‌رود تا دهه فجر سال آینده آماده بهره‌برداری شود که امیدواریم با فروکش کردن بیماری کرونا نسبت به برگزاری حضوری مدارس به شکل مطلوب جامه عمل پوشانده شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مدیریت شایسته در راستای دستیابی به پیشرفت و توسعه استان با اهداف توسعه‌ای مبنای کار قرار گرفته و به همین منظور اعتبارات لازم برای اجرای پروژه‌ها در نظر گرفته شده که امیدواریم هر چه سریع‌تر به نتیجه برسد.

برگزاری یادواره شهدای مشگین‌شهر

حجت‌الاسلام والمسلمین رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر در یادواره شهدای والامقام دهستان پریخان اظهار کرد: شهیدان برای کسب امنیت و آسایش کشور ایران اسلامی از خون و جان و مال خود گذشتند و با لبیک‌گویی به مقام معظم رهبری به دشمنان اجازه ندادند تا انقلابمان به دست دشمنان بیفتد

وی بیان کرد: شهادت اوج رستگاری و کمال است و با توجه به ایم که شهیدان به خاطر شهید شدن محبوب قلب‌ها هستند، شهادت بهترین نوع مرگ است و امروز همگان وظیفه دارند در راه اسلام از خون پاک شهدای والامقام دفاع کنند.

اشتغال‌زایی برای ۷۰۰ نفر در اردبیل

سیدحامد عاملی استاندار اردبیل در مراسم افتتاح طرح‌های دهه مبارک فجر در اردبیل اظهار کرد: اشتغال‌زایی برای ۷۰۰ نفر در استان اردبیل با اجرای ۶۵ طرح اقتصادی در استان اردبیل محقق شده و در این زمینه تمهیدات لازم به عمل آمده است.

وی بیان کرد: سرمایه‌گذاری‌های خوبی برای استان با حمایت بخش خصوصی اقتصاد و اشتغال در حال انجام است و در این زمینه طرح‌های خوبی در حال اجراست.

استاندار اردبیل ادامه داد: اجرای طرح‌های استان به خصوص در مناطق محروم و روستایی برنامه‌ریزی مناسبی انجام یافته که به همین منظور دستورات لاز صادر شده که منشا خیر و برکت است که باید برنامه‌های اساسی در این زمینه اجرایی شود.

کد خبر : 20494

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس